wtorek 16.08.2022

Imieniny: Stefana Rocha

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Burmistrz wnioskuje do POLBUS-PKS o remont ul. Dworcowej
Burmistrz Adam Ruciński po raz kolejny zwrócił się do zarządu POLBUS-PKS o załatanie głębokich dziur na ul. Dworcowej w Środzie Śląskiej. Droga ta jest w 100% własnością POLBUS-PKS i wymaga natychmiastowej naprawy, bo ogromne dziury praktycznie uniemożliwiają jazdę kierowcom.

Fot. UM Fot. UM


Ul. Dworcowa położona jest w centrum strefy handlowej Środy Śląskiej, ponieważ prowadzi bezpośrednio do dużych marketów spożywczych. Dodatkowo, sąsiaduje z dworcem autobusowym, co powoduje, że w tym miejscu ruch jest wzmożony i nieustanny, bo z ul. Dworcowej korzysta wielu klientów Biedronki, Dino i Media Expert.

Burmistrz Środy Śląskiej już kolejny raz zwrócił się w ostatnich tygodniach do zarządu POLBUS-PKS z wnioskiem o pilny remont tego odcinka, w związku z licznymi zgłoszeniami mieszkańców gminy i powiatu w sprawie bardzo złego stanu nawierzchni drogi wewnętrznej przy ul. Dworcowej.

Mając na uwadze bezpieczeństwo klientów Biedronki, Dino i Media Expert, jak i innych użytkowników tej drogi, średzki włodarz ponownie zawnioskował do POLBUS-PKS, jako zarządcy drogi i jej właściciela w 100%, o pilne załatanie dużych dziur w nawierzchni i docelowy remont ul. Dworcowej.

(prg)

pismo polbuspks

dziury pks2

 • Adam powiedział(a) Więcej
  Sredzianin a ty byłeś na tej imprezie ze się wypowiadasz ? Ja byłem i wyobraź sobie że nie byłem naćpany ani pijany bo przyjechałem autem i... 26 minut temu.
 • Karina powiedział(a) Więcej
  A gdzie pobrać wniosek?
  godzinę temu.
 • Ania powiedział(a) Więcej
  Najwspanialsza jest nasza Orkiestra ? godzinę temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…