środa 26.01.2022

Imieniny: Tymoteusza Michala

Fot. UM Fot. UM

Burmistrz wnioskuje do POLBUS-PKS o remont ul. Dworcowej

Śr, 11.08.2021 16:21
 •  

Burmistrz Adam Ruciński po raz kolejny zwrócił się do zarządu POLBUS-PKS o załatanie głębokich dziur na ul. Dworcowej w Środzie Śląskiej. Droga ta jest w 100% własnością POLBUS-PKS i wymaga natychmiastowej naprawy, bo ogromne dziury praktycznie uniemożliwiają jazdę kierowcom.


REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ul. Dworcowa położona jest w centrum strefy handlowej Środy Śląskiej, ponieważ prowadzi bezpośrednio do dużych marketów spożywczych. Dodatkowo, sąsiaduje z dworcem autobusowym, co powoduje, że w tym miejscu ruch jest wzmożony i nieustanny, bo z ul. Dworcowej korzysta wielu klientów Biedronki, Dino i Media Expert.

Burmistrz Środy Śląskiej już kolejny raz zwrócił się w ostatnich tygodniach do zarządu POLBUS-PKS z wnioskiem o pilny remont tego odcinka, w związku z licznymi zgłoszeniami mieszkańców gminy i powiatu w sprawie bardzo złego stanu nawierzchni drogi wewnętrznej przy ul. Dworcowej.

Mając na uwadze bezpieczeństwo klientów Biedronki, Dino i Media Expert, jak i innych użytkowników tej drogi, średzki włodarz ponownie zawnioskował do POLBUS-PKS, jako zarządcy drogi i jej właściciela w 100%, o pilne załatanie dużych dziur w nawierzchni i docelowy remont ul. Dworcowej.

(prg)

pismo polbuspks

dziury pks2

 • 11
 • 0
 • 31
 • 1
 • 1
 • 1

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • Pain T powiedział(a) Więcej
  O widzę logo, pewnie był konkurs. CZeka na nagrodę pewnie. 29 minut temu.
 • Beka powiedział(a) Więcej
  Od tamtego roku co miesiąc tacy jak Ty pisali, że zaszczepionym tydzień, dwa, może miesiąc i zejdą. Co chwila zmieniacie wersję, teraz czekasz?... 35 minut temu.
 • Anonim powiedział(a) Więcej
  Myślisz że sanepid nie widział tego bałaganu? Lepiej było cicho siedzieć i się nie skarżyć bo warunki nie są aż takie złe? Ludzie nie... 40 minut temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

23.01.2022 18:18 wrote:

Praca dla pomocy kuchennej /kucharki - dorywcza w weekendy lub w tygodniu - tel 885 17 64 63…

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …

06.01.2022 11:32 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - NIERUCHOMOŚCI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI ...Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, o…