środa 26.01.2022

Imieniny: Tymoteusza Michala

Fot. UM Fot. UM

Co słychać w Dziennym Domu Seniora?

So, 07.08.2021 09:45
 •  

Pierwszy miesiąc funkcjonowania Dziennego Domu „Senior+” już za nami. Uroczyste otwarcie dziennej placówki dla seniorów odbyło się 28.06.2021 r.


REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W pierwszym miesiącu działalności czas upłynął na wzajemnym poznawaniu się i integracji podczas zajęć m.in. z arteterapii, muzykoterapii, a także treningu pamięci. Seniorzy mieli także możliwość wdrożenia się już w zajęcia z fizjoterapeutą oraz psychologiem. - Efektem zajęć z pierwszego miesiąca funkcjonowania są piękne prace seniorów, które zdobią wnętrze Dziennego Domu „Senior+” i świadczą o zaangażowaniu jego uczestników oraz ich ukrytych talentach – informuje Kierownik Dziennego Domu Senior+ Justyna Hołyst.

Po pierwszych tygodniach zajęć zdecydowanie można wskazać, iż uczestnicy Dziennego Domu „Senior+” są grupą rozśpiewaną. Wspólny czas spędzany przy śpiewie sprawia uczestnikom wiele radości. Przykładem tego jest powstały hymn Dziennego Domu „Senior+” w Środzie Śląskiej autorstwa naszych uczestników. Hymn oraz inne pieśni seniorów mamy nadzieję zaprezentować mieszkańcom gminy podczas lokalnych uroczystości.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z zajęć z seniorami oraz powstałe prace w Dziennym Domu „Senior+” w Środzie Śląskiej.

(prg)

s pl

plus image007

plus

plus 010

 • 28
 • 7
 • 0
 • 8
 • 1
 • 2

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • Pain T powiedział(a) Więcej
  O widzę logo, pewnie był konkurs. CZeka na nagrodę pewnie. 25 minut temu.
 • Beka powiedział(a) Więcej
  Od tamtego roku co miesiąc tacy jak Ty pisali, że zaszczepionym tydzień, dwa, może miesiąc i zejdą. Co chwila zmieniacie wersję, teraz czekasz?... 30 minut temu.
 • Anonim powiedział(a) Więcej
  Myślisz że sanepid nie widział tego bałaganu? Lepiej było cicho siedzieć i się nie skarżyć bo warunki nie są aż takie złe? Ludzie nie... 35 minut temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

23.01.2022 18:18 wrote:

Praca dla pomocy kuchennej /kucharki - dorywcza w weekendy lub w tygodniu - tel 885 17 64 63…

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …

06.01.2022 11:32 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - NIERUCHOMOŚCI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI ...Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, o…