sobota 06.03.2021

Imieniny: Róży Wiktora

Dobra informacja dla miłośników literatury!

Dobra informacja dla miłośników literatury!

Śr, 02.12.2020 16:00

Średzka biblioteka oraz jej filie są już otwarte dla czytelników.Zapraszamy od 08:00 do 16:00. Rekomendujemy usługę „Książka na wynos”. Drodzy czytelnicy mimo pandemii apetyt na książki nie maleje. Pracownicy średzkiej biblioteki przygotowali dla Was wiele nowości książkowych, które zostały zakupione, opracowane i już czekają gotowe do przeczytania.

„KSIĄŻKA NA WYNOS”

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom uruchamiamy usługę „Książka na wynos”. Jak skorzystać z usługi ??? To proste !!! Poszukaj książki w naszym katalogu https://dzb.pl/F, zamów książki telefonicznie lub mailowo. W wyznaczonym terminie odbierz swoje zamówienie.

KONTAKT

Kontakt telefoniczny i mailowy do naszych placówek:

Wypożyczalnia dla Dorosłych w Środzie Śląskiej: tel. 71 397 65 92;

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział Dziecięcy w Środzie Śląskiej: tel. 71 397 65 93

Czytelnia BP w Środzie Śląskiej: tel. 71 397 65 90

Filia BP w Rakoszycach: tel. 730 929 212;

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Filia w Ciechowie: email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Filia w Bukówku: email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Filia w Szczepanowie: email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Filia w Krynicznie: email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAMÓWIENIE KSIĄŻEK

Składając zamówienie prosimy o podanie danych: imię i nazwisko oraz numer telefonu. W momencie skompletowania zamówienia pracownik biblioteki skontaktuje się z Państwem celem ustalenia terminu jego przekazania.

WAŻNE

W pomieszczeniu bibliotecznym może przebywać tylko 1 czytelnik !!!

Podczas odbioru książek należy dostosować się do wymagań reżimu sanitarnego i zasad DDM, zgodnie z którymi: dezynfekuj dłonie, zachowaj dystans, zasłoń nos i usta maseczką a kontakt z pracownikiem ogranicz do minimum.

ZWROTY I KARY

Do dnia 31.12.2020r. biblioteka nie pobiera opłat za przetrzymane materiały.

Prosimy Państwa o regularne zwroty oraz informację o przedłużaniu wypożyczeń.

KORZYŚCI USŁUGI

Usługa „Książka na wynos" dostępna jest w okresie trwania epidemii.

Pamiętajcie, że w tym trudnym czasie możecie liczyć na swoją bibliotekę.

Sięgnijcie po książkę, bo czytanie rozwija, odpręża, uspokaja, poprawia nastrój!!! Piszcie, dzwońcie, działamy dla Was!!!

Działalność biblioteki wznowiono na podstawie:

Na podstawie § 10 ust. 22 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii oraz rekomendacji Biblioteki Narodowej.

Biblioteka Publiczna w Środzie Śląskiej
powrót na górę
 • Jojo powiedział(a) Więcej
  Po co zdrowi lekarze noszą w takim razie maseczki np u dentysty? Po co chirurdzy operują w maseczkach? ... 33 minut temu
 • Nutka powiedział(a) Więcej
  Tak wygląda zabieranie ludziom wolności, a ten który doniósł na sąsiada myśli że jego to nie dotyczy.... godzinę temu.
 • Tomasz Strożek powiedział(a) Więcej
  Witam,
  w imieniu zainteresowanych proszę o aktualizację informacji. Jaki jest dalszy plan działań i... 11 godzin temu.
 • Wróżka powiedział(a) Więcej
  Te wasze transmisje pożal sie Boże, z opóźnieniem po 20 minut, i zacinającym się obrazem, możecie sobie... 11 godzin temu.
 • Danka powiedział(a) Więcej
  W przypadku skazania prawomocnym wyrokiem urzędującego wójta - ocena skutków tego zdarzenia następuje... 12 godzin temu.
 • malczycki powiedział(a) Więcej
  Jedno jest pewne. Wyrok pierwszej instancji zapadł. Znając zawziętość tego małego człowieka pewnie się... 13 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Środa Śląska

Lokalne ogłoszenia drobne

26.02.2021 10:19 wrote:

Firma w Malczycach poszukuje osoby na stanowisko pracownika administracyjno - biurowego: OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie - stabiln…

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …