niedziela 25.09.2022

Imieniny: Aurelii Ładysława

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Dotacje dla Zrzeszenia LZS, ULKS Ciechów i MLKS PoloniaW kolejnym konkursie ofert z obszaru upowszechniania kultury fizycznej Gmina Środa Śląska przyznała kolejne dotacje na zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży. Łącznie burmistrz przyznał 5 dotacji na kwotę prawie 270 tys. zł.Trzy zadania z dotacją z budżetu Gminy będzie realizować Średzkie Gminne Zrzeszenie LZS. Pierwsze dotyczy całorocznych zajęć piłki nożnej dla dzieci i młodzieży z elementami programu profilaktycznego, a wartość dotacji wynosi 37,5 tys. zł. LZS otrzymał także dotację na zajęcia sekcji piłki statkowej w wys. 25 tys. zł.

Największe zadanie realizowane przez ŚGZ LZS to organizacja zajęć sekcji piłki nożnej, brydżowej i warcabowo-szachowej dla dzieci i młodzieży z terenów wiejskich wraz z organizacją zawodów sportowych. Wartość dotacji na to zadanie wynosi 166 tys. zł.

Dofinansowanie w kwocie 16 tys. zł z budżetu Gminy otrzymał także ULKS Ciechów na zajęcia z tenisa stołowego oraz MLKS Polonia na organizację zajęć i zawodów sportowych żeńskiej sekcji piłki nożnej w wys. 24,5 tys. zł.

Wśród złożonych ofert jedna nie uzyskała dotacji. To oferta Klubu Sportowego Środa Śląska na zajęcia sekcji piłki ręcznej, która nie uzyskała wymaganej liczby punktów.

Burmistrz Środy Śląskiej ogłosił jeszcze jeden konkurs ofert na prowadzenie sekcji lekkoatletycznej i tenisa stołowego. Oferty można składać do 18 marca. Gmina Środa Śląska przekaże w br. środki na zadania z zakresu upowszechniania kultury fizycznej w łącznej kwocie ponad 731 tys. zł.

(prg)
<-- || -->

<-- || -->
<-- || -->

  • Łojeny powiedział(a) Więcej
    Polonia pokonał Iskrę Kochlice 5:0 ... i brawo Wy godzinę temu.
  • bch powiedział(a) Więcej
    To były cudowne czasy dla dzieci i młodzieży mieszkających w tym rejonie miasta. Żyliśmy skromnie ale rozmawialiśmy ze sobą , bawiliśmy się... 2 godziny temu.
  • mati powiedział(a) Więcej
    Nie ma to jak wykorzystywać dzieci do pracy, którą powinny się zająć firmy odpowiedzialne za wywóz śmieci, za które płacimy horrendalne pieniądze. 2 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…