sobota 06.03.2021

Imieniny: Róży Wiktora

Dwa zdarzenia drogowe w Środzie Śląskiej w ciągu kilku godzin

Dwa zdarzenia drogowe w Środzie Śląskiej w ciągu kilku godzin

Śr, 02.10.2019 20:47

Do dwóch zdarzeń drogowych, w krótkim odstępie czasowym, doszło dziś na terenie Środy Śląskiej.Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej o godzinie 15:55 otrzymał zgłoszenie dot. zdarzenia drogowego na ul. Wiejskiej w Środzie Śląskiej.

- Kierujący pojazdem marki Volkswagen (lat 23), nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Kierujący został zabrany do szpitala  – informuje asp. sztab. Marta Stefanowska z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Do kolejnego zdarzenia doszło około godziny 17:00, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 94 z ul. Wiejską.

- Kierujący samochodem marki Honda nie zachował należytej odległości przed poprzedzającym go pojazdem marki Renault, którego kierujący zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, wskutek czego doszło do najechania na tył pojazdu. Sprawcę ukarano mandatem karnym  - mówi policjantka.

Wskazana jest ostrożność, padać ma jeszcze przez kilka dni...

(kb) / fot. Czytelnik
powrót na górę
 • Jojo powiedział(a) Więcej
  Po co zdrowi lekarze noszą w takim razie maseczki np u dentysty? Po co chirurdzy operują w maseczkach? ... 59 minut temu.
 • Nutka powiedział(a) Więcej
  Tak wygląda zabieranie ludziom wolności, a ten który doniósł na sąsiada myśli że jego to nie dotyczy.... 2 godziny temu.
 • Tomasz Strożek powiedział(a) Więcej
  Witam,
  w imieniu zainteresowanych proszę o aktualizację informacji. Jaki jest dalszy plan działań i... 11 godzin temu.
 • Wróżka powiedział(a) Więcej
  Te wasze transmisje pożal sie Boże, z opóźnieniem po 20 minut, i zacinającym się obrazem, możecie sobie... 12 godzin temu.
 • Danka powiedział(a) Więcej
  W przypadku skazania prawomocnym wyrokiem urzędującego wójta - ocena skutków tego zdarzenia następuje... 12 godzin temu.
 • malczycki powiedział(a) Więcej
  Jedno jest pewne. Wyrok pierwszej instancji zapadł. Znając zawziętość tego małego człowieka pewnie się... 13 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Środa Śląska

Lokalne ogłoszenia drobne

26.02.2021 10:19 wrote:

Firma w Malczycach poszukuje osoby na stanowisko pracownika administracyjno - biurowego: OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie - stabiln…

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …