sobota 13.08.2022

Imieniny: Diany Hipolita

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Dyrektorka przedszkola nr 3 w Środzie Śląskiej nauczycielką roku w Polsce!
Aleksandra Karcz-Cieśla, dyrektorka Przedszkola Publicznego nr 3 w Środzie Śląskiej odebrała na początku maja w Warszawie dwie statuetki dla najlepszego nauczyciela - w województwie oraz w Polsce.

Fot. AKC [archiwum prywatne] Fot. AKC [archiwum prywatne]


Pani Aleksandra już kilka miesięcy temu została zgłoszona do Plebiscytu Edukacyjnego 2021 Gazety Wrocławskiej. W głosowaniu, które odbyło się internetowo, została jednym z Najlepszych Nauczycieli Dolnego Śląska 2021 w kategorii przedszkola, a także Nauczycielem Roku Polski 2021! Dyrektorka średzkiej placówki zdobyła ponad 11 tys. głosów.

Na początku maja na oficjalnej gali pani Aleksandra odebrała w Warszawie obie statuetki - nauczyciela na medal województwa dolnośląskiego oraz nauczyciela roku w Polsce. Organizatorem uroczystości i plebiscytu była Polska Press Grupa, wydawca dzienników regionalnych w całej Polsce, którą reprezentowali: członkini zarządu Małgorzata Skorwider, dyrektor marketingu Wojciech Paczyński oraz pomysłodawca plebiscytu Bogusław Kaczmarek.

- Wszyscy jesteśmy z pani dyrektorki bardzo dumni, zarówno pracownicy Przedszkola Publicznego nr 3 w Środzie Śląskiej, jak również przedszkolaki i ich rodzice - mówią pracownicy placówki, którzy nieśmiało zwrócili się do nas z prośbą o nagłośnienie tego tematu.

 OLO

<-- || -->

  • hahah powiedział(a) Więcej
    oni na serio w telewizjii propagandowej puszczają w TVPIS wiadomościach takie newsy? 3 godziny temu.
  • hehehe powiedział(a) Więcej
    Czyli Adaś nadal topi środki finansowe Gminy... Utopił już osiedle socjalne na Wiejskiej... Za chwile utopi fundusz Covidowy którego nie zdąży... 3 godziny temu.
  • Zainteresowany powiedział(a) Więcej
    Ale pierdy pola gadasz zrzut ścieków z czajki-twoje TVP jedną zdechłą rybę pokazywało przez dwa tygodnie dziesięć razy dziennie. Jakoś nie... 3 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…