sobota 25.09.2021

Imieniny: Aurelii Ładysława

Dzień Dziecka w Przedszkolu Publicznym nr 1

Dzień Dziecka w Przedszkolu Publicznym nr 1

Wt, 08.06.2021 08:17

W naszym przedszkolu Dzień Dziecka trwa cały rok, ale ten kalendarzowy jest obchodzony w bardzo szczególny sposób. W tym roku także nie obyło się bez różnorodnych atrakcji.


Świętowaliśmy trzy dni, zaczynając od poniedziałku. Tego dnia panie nauczycielki zaprezentowały swoim dzieciom przedstawienie pt. ,"Wybory na króla zwierząt'' wcielając się w wybrane zwierzęta. Po przedstawieniu zaproszono dzieci do wspólnej zabawy i tańców ze zwierzakami. Było dużo śmiechu i dobrej zabawy.

We wtorek starsze grupy wybrały się na dmuchańce znajdujące się przy akwenie Kajaki. Miały także możliwość zaprezentowania tam swoich umiejętności wokalnych i tanecznych na dużej scenie. Młodsze grupy brały udział w różnych grach i zabawach na placu przedszkolnym.

W środę natomiast dobrej zabawy był ciąg dalszy. Dmuchańce pojawiły się tym razem na naszym przedszkolnym placu, gdzie przy pięknej i słonecznej pogodzie, dzieci z ogromną przyjemnością miały możliwość zjeżdżać z nich dowoli, ciesząc się przy tym niezmiernie. 

Odbywały się także bale, zabawy taneczne, zabawy z chustą animacyjną i balonami. W salach dzieci robiły popcorn, oglądały bajki, miały słodkie poczęstunki, otrzymały upominki i moc gorących życzeń od swoich pań. 

Angelika Pela

 • 1
 • 1
 • 0
 • 0
 • 0
 • 1


Najnowsze komentarze

 • Demon powiedział(a) Więcej
  A ja powiem tak jeba....wszystkich dilerów w Malczycach co diluja i uznają się za wielkich... 2 godziny temu.
 • Acab powiedział(a) Więcej
  To jest początek grubszej akcji, oni po numerach telefonów namierzają. Lepiej przeczekać. 7 godzin temu.
 • Acab powiedział(a) Więcej
  Na komendzie przyklepią mu nie jedno, nagle się okarze, że to diler albo co. Będzie robił... 7 godzin temu.
 • Też Michał powiedział(a) Więcej
  Dobre pytanie na końcu Twojego postu. AR stwierdził, że FB Serwis nie wywiązywało się z... 8 godzin temu.

Najnowsze artykuły

Wyszukiwarka artykułów:

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

21.09.2021 14:44 wrote:

PORZĄDKI - PRZEPROWADZKA - ZMIANA WYSTROJU - POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKĘ ? DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry EXTRA GOTÓWKĄ - kupię Antyki / Starocie…

16.09.2021 21:41 wrote:

Internetowa Galeria Handlowa oferuje wszystkie oferty i usługi które są w galeriach stacjonarnych.Zakupy szeroka oferta sklepów np. z odzie…

04.09.2021 02:53 wrote:

Witam. Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku w Ciechowie przy ulicy Osiedlowej. 3 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,garaż i dwie piwnice. Położon…

03.09.2021 07:44 wrote:

KUPIĘ Antyki / Starocie - PORZĄDKI, LIKWIDACJA MIESZKANIA, DOMU, WILLI, KOLEKCJI ANTYKÓW ... Zadzwoń ! KUPIĘ od ręki za GOTÓWKĘ stare : Obr…