sobota 02.07.2022

Imieniny: Jagody Urbana

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Dzień Dziecka w Przedszkolu Publicznym nr 1
W naszym przedszkolu Dzień Dziecka trwa cały rok, ale ten kalendarzowy jest obchodzony w bardzo szczególny sposób. W tym roku także nie obyło się bez różnorodnych atrakcji.


Świętowaliśmy trzy dni, zaczynając od poniedziałku. Tego dnia panie nauczycielki zaprezentowały swoim dzieciom przedstawienie pt. ,"Wybory na króla zwierząt'' wcielając się w wybrane zwierzęta. Po przedstawieniu zaproszono dzieci do wspólnej zabawy i tańców ze zwierzakami. Było dużo śmiechu i dobrej zabawy.

We wtorek starsze grupy wybrały się na dmuchańce znajdujące się przy akwenie Kajaki. Miały także możliwość zaprezentowania tam swoich umiejętności wokalnych i tanecznych na dużej scenie. Młodsze grupy brały udział w różnych grach i zabawach na placu przedszkolnym.

W środę natomiast dobrej zabawy był ciąg dalszy. Dmuchańce pojawiły się tym razem na naszym przedszkolnym placu, gdzie przy pięknej i słonecznej pogodzie, dzieci z ogromną przyjemnością miały możliwość zjeżdżać z nich dowoli, ciesząc się przy tym niezmiernie. 

Odbywały się także bale, zabawy taneczne, zabawy z chustą animacyjną i balonami. W salach dzieci robiły popcorn, oglądały bajki, miały słodkie poczęstunki, otrzymały upominki i moc gorących życzeń od swoich pań. 

Angelika Pela

<-- || -->

  • sołtys powiedział(a) Więcej
    Wioletta Borkowska obnażyła fałsz Gruchy, w końcu godzinę temu.
  • Michał powiedział(a) Więcej
    Brawo Arkadiusz Paweł i Mirek...... Reszta do wymiany..... Dupo wlaxy..... Wiola a ty już się nie wypowiadaj proszę.... 5 godzin temu.
  • Ujazd gorny powiedział(a) Więcej
    Nie było widać w górnym policji a staw był pełny aż brakowało miejsca i ludzie odjeżdżali 10 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

16.06.2022 14:13 wrote:

Kupię używany, sprawny akordeon w dobrym stanie.  Kontakt pod nr tel. 696132306. …

16.05.2022 15:56 wrote:

Szukam pomieszczenia do wynajęcia o wymiarach min. 2x8 metrów i wysokości min 3,2 metrów na ternie Środy Śląskiej. Kontakt: 515792001.…

20.04.2022 12:30 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - STAROCIE - DZIEŁA SZTUKI - Stare PAMIĄTKI, Wartościowe DROBIAZGI - Różności !Kupię przeróżne Antyki - Starocie z Domu, Miesz…

11.04.2022 10:20 wrote:

Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy, Obrazki np. z likwidacji kolekcji, może po dziadkach, ze strychu, mieszkania, domu, może zawadza…