piątek 27.05.2022

Imieniny: Augustyna JulianaDzień Dziecka w Środzie Śląskiej
Dziękujemy wszystkim za obecność! Niesamowicie nam miło, że po tak długiej przerwie znów się spotkaliśmy. Dzień Dziecka to szczególne święto dla wszystkich, dlatego w Środzie Śląskiej ten dzień jak zawsze upłynął pod znakiem atrakcji.

Fot. Jacek Kata Fot. Jacek Kata

Najmłodsi mogli m.in. skorzystać z dmuchańców, wziąć udział w zawodach sportowych, konkursach z nagrodami lub warsztatach cyrkowych i animacjach. Nie zapomnieliśmy również o słodkim poczęstunku. Wiele działo się także na scenie. Swoje umiejętności zaprezentowały dzieci i młodzież uczęszczające na zajęcia muzyczne w Domu Kultury.
Jesteśmy dumni, że w naszym Domu Kultury jest tak wiele utalentowanych młodych osób.
Mamy nadzieję, że i Wam się podobało.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tegorocznej imprezy. O przygotowanie uczestników do występów scenicznych zadbali Gosia Pauka, Maciek Gaicki, Sylwia Dyderska, organizację zwodów sportowych OSiR Środa Śląska, Średzki Park Wodny, zawodów wędkarskich Sazan PZW Środa Śląska, warsztatów cyrkowych Biblioteka Publiczna w Środzie Śląskiej, stoisko z poczęstunkiem KGW Szczepanów, stoisko z gadżetami sponsorskimi i konkursami Centrum NGO Środa Śląska, Al LAGO za zapewnienie miejsc siedzących oraz parasoli.

Dziękujemy Armacell Środa Śląska oraz Mrówka Składbud Środa Śląska za wsparcie finansowe wydarzenia.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wczorajszej imprezy.

Przypominamy, że to nie koniec atrakcji dla dzieci w gminie Środa Śląska!
Już jutro, 1 czerwca, w godz. 15:00-19:00 odbędzie się Dzień Dziecka w Szczepanowie. 1 czerwca świętować będziemy również w Środzie Śląskiej. Od 10:00 zapraszamy nad akwen Kajaki, aby obejrzeć występy przedszkolaków ze Środy Śląskiej.
A od 15:00 będzie można jeszcze skorzystać z dmuchańców!

Dom Kultury w Środzie Śląskiej

<-- || -->

  • Mieszkaniec powiedział(a) Więcej
    Jak tak może być, że człowiek, który spowodował wypadek - potrącił dziecko na pasach - dziecko wylądowało w szpitalu z obrażeniami - dalej... 2 godziny temu.
  • Ewa powiedział(a) Więcej
    Noclegi i wyżywienie z naszych podatków, 500 plus z naszych podatków. Odbije się to na Polsce i Polakach. 3 godziny temu.
  • Tomek powiedział(a) Więcej
    To wyłącz elektronikę. Na pewno pomoże 11 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

16.05.2022 15:56 wrote:

Szukam pomieszczenia do wynajęcia o wymiarach min. 2x8 metrów i wysokości min 3,2 metrów na ternie Środy Śląskiej. Kontakt: 515792001.…

20.04.2022 12:30 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - STAROCIE - DZIEŁA SZTUKI - Stare PAMIĄTKI, Wartościowe DROBIAZGI - Różności !Kupię przeróżne Antyki - Starocie z Domu, Miesz…

11.04.2022 10:20 wrote:

Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy, Obrazki np. z likwidacji kolekcji, może po dziadkach, ze strychu, mieszkania, domu, może zawadza…

08.03.2022 12:05 wrote:

Cześć, dzisiaj tj 8.03 około 10:30, w okolicy Kościuszki 42 znalazłem klucze, Kontakt do mnie :  5(x)7(x)8(x) 9(x)1(x)7(x)  6(x)6(x)7(x) …