sobota 06.03.2021

Imieniny: Róży Wiktora

Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu nr 1

Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu nr 1

Śr, 27.11.2019 10:19

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Duże, małe, kolorowe, puchate, mięciutkie...Pluszowe misie 25 listopada opanowały Przedszkole Publiczne nr 1 w Środzie Śląskiej. „Przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, uczyć i świętować Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe, brązowe, niebieskie... a każdy był piękny i wyjątkowy.

Dzień rozpoczął się od prezentowania przez przedszkolaki swoich maskotek i krótkich wypowiedzi na ich temat. Dzieci wysłuchały także bajki „Kubuś Puchatek", "Złotowłosa i trzy niedźwiadki” i innych przygód, oczywiście z misiem w roli głównej. Gimnastykowały się razem ze swoimi pluszaczkami, bawiły z chustą animacyjną, tańczyły przy piosenkach: „Misie szare”, „Jadą, jadą misie”, „Pokochaj pluszowego misia” oraz wykonywały różne prace plastyczne.

Odbyła się również projekcja słynnej i znanej wszystkim dorosłym, dzieciom trochę mniej, bajki „Miś Uszatek”, w której Miś zaśpiewał: „...Pocieszy Cię pluszowy Miś Uszatek, przyjaciel Twój pluszowy Miś”.

Na zakończenie dzieci próbowały „małego co nieco” czyli słodziutkiego, pysznego miodku.

Małgorzata Raszewska
powrót na górę
 • Jojo powiedział(a) Więcej
  Po co zdrowi lekarze noszą w takim razie maseczki np u dentysty? Po co chirurdzy operują w maseczkach? ... 42 minut temu
 • Nutka powiedział(a) Więcej
  Tak wygląda zabieranie ludziom wolności, a ten który doniósł na sąsiada myśli że jego to nie dotyczy.... 2 godziny temu.
 • Tomasz Strożek powiedział(a) Więcej
  Witam,
  w imieniu zainteresowanych proszę o aktualizację informacji. Jaki jest dalszy plan działań i... 11 godzin temu.
 • Wróżka powiedział(a) Więcej
  Te wasze transmisje pożal sie Boże, z opóźnieniem po 20 minut, i zacinającym się obrazem, możecie sobie... 12 godzin temu.
 • Danka powiedział(a) Więcej
  W przypadku skazania prawomocnym wyrokiem urzędującego wójta - ocena skutków tego zdarzenia następuje... 12 godzin temu.
 • malczycki powiedział(a) Więcej
  Jedno jest pewne. Wyrok pierwszej instancji zapadł. Znając zawziętość tego małego człowieka pewnie się... 13 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Środa Śląska

Lokalne ogłoszenia drobne

26.02.2021 10:19 wrote:

Firma w Malczycach poszukuje osoby na stanowisko pracownika administracyjno - biurowego: OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie - stabiln…

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …