piątek 12.08.2022

Imieniny: Lecha Euzebii

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Dzień Postaci z Bajek w średzkiej podstawówce
5 listopada w Szkole Podstawowej nr 3 w Środzie Śląskiej obchodzono Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.

fot. SP nr 3 fot. SP nr 3


Celem akcji było propagowanie czytelnictwa. Uczenie poprzez zabawę tego, że czytanie książek było, jest i będzie jednym z najlepszych sposobów poznawania świata oraz promowanie wartościowej literatury, pomagającej najmłodszym czytelnikom poznawać prawdę o życiu, uczącej odróżniać dobro od zła i oswajającej dziecięce lęki.

Uczniowie i ich rodzice spisali się jak zwykle na medal. Dzieci przyszły przebrane za ulubione postaci z bajek oraz przyniosły do szkoły ukochane książki, których fragmenty czytano w czasie zajęć. Nie zabrakło bajkowej rewii mody, zabaw i quizów online. W ławkach i przy tablicy królowały wróżki, Elzy, Kopciuszki, Belle i Kubusie Puchatki. Nie można było też nie zauważyć bohaterów komiksów - przemykających po korytarzach Pokemonów, Rangersów, Spidermanów i Batmanów.

Uczniowie wraz z rodzicami i rodzeństwem włączyli się w obchody Dnia Postaci z Bajek także poprzez wspólne czytanie w domach ulubionych pozycji z kanonu literatury dziecięcej. Organizatorem akcji na terenie szkoły był Samorząd Uczniowski.

Dorota Dyjak - Baraniecka

  • Anonim powiedział(a) Więcej
    I po cooplacac karte nigdzie nie wolno lowic a jak chcesz to plac za każdym razem razem inny rewir wkonco ktos sie wkorzyl i zanieczyszczenie puscil 2 godziny temu.
  • Pola powiedział(a) Więcej
    Dał przykład Trzasku w Warszawce. Dał. Z Czajki g..na lały się do Wisły i żadnej odpowiedzialności. Skoro on mógł, to dlaczego inni nie mogą? 3 godziny temu.
  • Janek powiedział(a) Więcej
    Największy stan zagrożenia dla naszego powiatu mieści się w gmachu na Wrocławskiej 2! 4 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…