piątek 26.02.2021

Imieniny: Mirosława Aleksandra

Dzienny Dom Seniora w trakcie prac

Dzienny Dom Seniora w trakcie prac

Pt, 29.01.2021 10:44

Ku końcowi zbliżają się prace remontowo-adaptacyjne w Dziennym Domu Seniora, który mieścić się będzie przy ul. Daszyńskiego 16D. Na remont i wyposażanie tej senioralnej placówki Gmina Środa Śląska wyda ponad 335 tys. zł.W ramach prac modernizacyjnych zleconych przez burmistrza Adama Rucińskiego wymieniono stolarkę okienną i drzwiową, wykonano pełne roboty tynkarskie, malarskie, a także instalację elektryczną oraz roboty sanitarne. - Obecnie trwają prace wykończeniowe związane z układaniem płytek ceramicznych, malowaniem pomieszczeń i instalacją dźwigu platformowego - informuje Joanna Sadowska, Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Środzie Śląskiej.

Dzienny Dom Seniora prowadzony będzie przez średzki GOPS. - DDS oferuje ośmiogodzinny pobyt dla osób starszych, samotnych z terenu Gminy Środa Śląska, w tym gorący posiłek oraz zajęcia z zakresu aktywizacji społecznej. Osoby korzystające z oferty placówki będą mogły liczyć na fachową pomoc wykwalifikowanej kadry, w tym spacery, wycieczki, terapię zajęciową oraz ćwiczenia ruchowe. Jak tylko pozwoli nam na to sytuacja epidemiczna w kraju, zorganizujemy spotkania rekrutacyjne wśród seniorów – wyjaśnia Joanna Sadowska, Dyrektor GOPS.

Prace rozpoczęły się w listopadzie ub. r. i mają potrwać do końca marca br. Roboty wykonuje firma TORUS z Brzegu Dolnego.

(prg) / fot. um

img 8535
powrót na górę
 • Anonim powiedział(a) Więcej
  Nie kontaktuj się z tym naciągaczem. Zwykła hiena która nie ma żadnych informacji tylko chce zarobić na... 30 minut temu.
 • Jan powiedział(a) Więcej
  Są dobrzy jest ich ponad 10 ciu i piszą że 18 mandatów wystawili przez 18 dni tzn ze średnio 1 dziennie,... 2 godziny temu.
 • Hshsh powiedział(a) Więcej
  Co ma wójt do policji yo jest inna sprawa....  2 godziny temu.
 • Robert powiedział(a) Więcej
  Dawid. Jestem (byłem) kolegą kierowcy, który zginął w tym wypadku również znam rodzinę. Chcę pomóc... 3 godziny temu.
 • Anonimowy powiedział(a) Więcej
  Bravo 11 godzin temu.
 • Łysy z brazzers powiedział(a) Więcej
  Wogle instytucje tej gminy są całkiem niewydolne. Ośrodek zdrowia, do którego nie można się dodzwonić,... 13 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Środa Śląska

Lokalne ogłoszenia drobne

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …

09.02.2021 13:03 wrote:

  POMOC BIEDNYM I UBOGIM PRZYNOSI RADOŚĆ,SIŁĘ I DUMĘ…DLA NAS OSÓB BIEDNYCH I WYKLUCZONYCH JEST TO TEMAT BARDZO WSTYDLIWY PROSIĆ O POMOC INN…

0
RAZEM