sobota 13.08.2022

Imieniny: Diany Hipolita

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Firma Jamp nadal naprawia drenaż w parku
Firma JAMP z Wrocławia podczas wykonywania prac na rzecz firmy Tauron uszkodziła drenaż w parku zachodnim przy ul. Kolejowej w Środzie Śląskiej. Pomimo naprawienia szkód przez Jamp, woda nadal zalega na powierzchni terenu. Po spotkaniu w Urzędzie Miejskim w Środzie Śląskiej, firma zobowiązała się wypompować wodę do 26 marca br.


Przerwany drenaż był naprawiany na koszt firmy Jamp. Mimo tego, ze studzienki, do której połączony jest drenaż woda nie uchodzi dalej i zalega na powierzchni terenu, zalana jest również studzienka.

-Na spotkaniu ustalono, że firma Jamp wypompuje zalegająca wodę z terenu parku i studzienki i odprowadzi do studni, która znajduje się na kanale deszczowym – wyjaśnia Maria Zachary, Pełnomocnik Burmistrza ds. Melioracji i urządzeń wodnych. - Po wypompowaniu wody z terenu i studzienki, firma Jamp sprawdzi dopływy do studzienki i jej odpływy oraz sporządzi dokumentacje fotograficzną z akcji pompowania wody – precyzuje Maria Zachary.

Prace te zostaną wykonane na koszt firmy Jamp do 26 marca br. Po wypompowaniu wody i sprawdzeniu dopływu i odpływu ze studzienki, Jamp zobowiązał się do ostatecznego udrożnienia odpływu wody z parku.

(prg) / fot. kk

  • hahah powiedział(a) Więcej
    oni na serio w telewizjii propagandowej puszczają w TVPIS wiadomościach takie newsy? godzinę temu.
  • hehehe powiedział(a) Więcej
    Czyli Adaś nadal topi środki finansowe Gminy... Utopił już osiedle socjalne na Wiejskiej... Za chwile utopi fundusz Covidowy którego nie zdąży... godzinę temu.
  • Zainteresowany powiedział(a) Więcej
    Ale pierdy pola gadasz zrzut ścieków z czajki-twoje TVP jedną zdechłą rybę pokazywało przez dwa tygodnie dziesięć razy dziennie. Jakoś nie... godzinę temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…