czwartek 16.07.2020

Imieniny: Eustachego Marii

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

GIGANTY 2019 – ostatni akord średzkiego gimnazjum

GIGANTY 2019 – ostatni akord średzkiego gimnazjum

18.06. 2019

18 czerwca w Domu Kultury odbyła się  uroczysta szkolna gala, na której po raz 18 –ty zastępca dyrektora SP 3 Włodzimierz Papacz, dyrektor dawnego gimnazjum, z wicedyrektorem Joanną Pieprzyk podjął inicjatywę promowania i nagradzania ostatniej z klas gimnazjalnych, którzy odnoszą swoje sukcesy w działalności artystycznej, społecznej, sportowej ,naukowej oraz jako wyróżniający się w społeczności szkolnej uczniowie i uczennice.

W „Gigantach” brały udział młode, zdolne osobowości, które zaskakują swoimi umiejętnościami, wrażliwością i uczynnością. Najwięcej wrażeń podczas występu dostarczyły bardzo zdolne wokalistki, uczennice lub absolwentki gimnazjum, które zaśpiewały polskie, zagraniczne przeboje i event granny.

Uroczystą galę rozpoczęto dostojnie, zaczynając od Poloneza, świetnie wykonanego przez 6 par uczniów klas gimnazjalnych.

Kategorie, w których rozdano Giganty:

- oryginał roku 2019 dziewcząt / chłopców

- najlepszy/a sportowiec / sportsmenka

- najlepszy/a uczeń / uczennica

- najsympatyczniejszy/a uczeń /uczennica.

W powyższych kategoriach nominowano po 5 osób. Zwyciężyły następujące osoby: w kategorii oryginał roku dziewcząt zwyciężyła Anna Bujnowska 3B,  w kategorii oryginał roku chłopców zwyciężył Aleksander Kurek  3B. Najlepszą sportsmenką w Gigancie 2019  odniosła zwycięstwo Dominika Ciuba z klasy 3A natomiast najlepszym sportowcem  okazał się  Patryk Piela z 3E. Z kategorii najlepsza uczennica  Gigant 2019 odniosła zwycięstwo  Dominika Ciuba 3A a najlepszym uczniem okazał się Bartosz Tuliński  3A. Najsympatyczniejsza uczennicą w Gigantach jest  Anna Janik z klasy 3A oraz Adrian Zaczyk z 3A który jest okazał się najsympatyczniejszym uczniem- Gigantem 2019.

Wyłoniono także z osób nominowanych  o wyjątkowych zdolnościach Gigant – talent 2019 , w tej kategorii zatriumfowała Justyna Czarniecka z 3D. Gigant 2019 –Przyjaciel Szkoły zostały wyróżnione osoby tj. Wicedyrektor Joanna Pieprzyk oraz Wicedyrektor Włodzimierz Papacz, którym giganty przyznało grono nauczycielskie.

Nagrodami podczas rozdań były piękne statuetki oraz  kwiaty.

 Wszyscy nominowani uczniowie bardzo chętnie uczestniczą w dodatkowych zajęciach które rozwijają zdolności. W wypowiedzi jednej ze zwyciężczyń było bardzo ważne zdanie iż sposobem na sukces jest wytrwałość i ciężka praca , która w przyszłości zostaje doceniona i wynagrodzona. Przygotowania to długoterminowa , wspólna praca nauczyciela z uczniem oraz obustronne wzajemne motywowanie. W przygotowaniach występuję duża samodzielność, rozważania, przeprowadzane wspólne dyskusje i dobre relacje nauczyciel- uczeń.

Życzymy wielu sukcesów naszym nowym Gigantom 2019.

(um) / fot. um i kb

 

 
Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Najnowsze artykuły

Koronawirus / statystyki:

Najnowsze komentarze

SARAH WILLIAMS skomentował/a „PILNIE POTRZEBUJĘ PIENIĘDZY!”
Firma pożyczkowa Sky World, udzielamy pożyczek o oprocentowaniu 0f 3%. skyworldloanfirm@gmail.com ...
A Ty" podobno" jesteś głupi!
nie opowiadaj bzdur-ci ktorzy sie podmywali w fontannie pod ta slynna wierzba juz dawno przeniesli s...
Panie Rafale co oprócz ogólnopolskiej balangi gejowskiej - na pan do zaproponowania młodym ludziom ...

Lokalne ogłoszenia drobne

09.07.2020 14:49 wrote:

Kupię praktycznie wszystko z Antyków, w każdym stanie, bez specyfikacji : Obrazy, Ikony, Porcelanę, Ceramikę, stare Szkło, przedwojenne Kry…

09.07.2020 09:24 Sprzedam umeblowane mieszkanie wrote:

Sprzedam umeblowane mieszkanie 48,8 m2, I piętro, pełna własność, 2 pokoje, piwnica, ul. Warzyńska, po generalnym remoncie w 2018 r.&nb…

01.07.2020 14:37 wrote:

Jeśli remontujesz, zmieniasz wystrój, sprzedajesz albo kupiłeś mieszkanie, dom, wille, w której są Antyki, różne Poniemieckie przeróżne gra…

29.06.2020 13:32 wrote:

Sprzedam dom wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony o powierzchni 125 m2 ulokowany  na działce o rozmiarze 22 arów. Dom znajduje się  w miej…