czwartek 12.12.2019

Imieniny: Dagmary Aleksandry

 
Gminny Dzień Dziecka w Środzie Śląskiej

Gminny Dzień Dziecka w Środzie Śląskiej

06.06. 2019

Kolorowo i wesoło było podczas imprezy zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka w naszym mieście. W minioną niedzielę do średzkiego parku przybyły maluchy z całej gminy i pomimo lejącego się żaru z nieba, nie odmówiły sobie szaleństw.

Dmuchańce i mnóstwo zabaw, to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowali dla dzieci organizatorzy - Urząd Miejski i Dom Kultury w Środzie Śląskiej. 

Imprezę rozpoczęto od występów wokalno – tanecznych. W strefie zabaw rozbrzmiewał śmiech i piski maluchów, za sprawą dmuchanych zamków, trampoliny, mega klocków i zabaw z animatorami. 

Nie zabrakło dekoracji twarzy, dzięki którym na teranie wydarzenia pojawiły się postacie z bajek oraz wiele zwierzątek. Sporym zainteresowaniem cieszyło się również stoisko z Lego. Tysiące rozsypanych  małych klocków pobudziło wyobraźnię wielu dzieciaków, dzięki czemu powstawały domy, garaże oraz wiele pojazdów.

Nowością były warsztaty eksperymentów chemicznych oraz lotniczo - techniczno - kreatywne.  Do wspólnych konkursów zaproszono dzieci i ich opiekunów, a każdy z chętnych otrzymał nagrodę.

(kb) / fot. kb i dk

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację