czwartek 08.12.2022

Imieniny: Marii Światozar

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //


Gosia Pauka. Jak zmieniło się jej życie po udziale w The Voice of Poland?

Małgorzata Pauka ze Środy Śląskiej była uczestniczką IX edycji programu telewizyjnego The Voice of Poland, z którego niestety "odpadła" w półfinałach.  – Udział w programie ułatwił mi realizację moich muzycznych marzeń. Poznałam ludzi, z którymi mogę wspólnie pracować nad swoim autorskim materiałem. Coraz częściej pracuję też w studiu, w którym nagrywam chórki do piosenek moich przyjaciół z programu – podsumowuje Gosia. Jak zmieniło się jej życie po udziale w programie?
W ostatnim czasie wokalistka nagrała swój własny utwór „Miasto kobiet”. – Piosenka została stworzona chwilę przed półfinałem Voice of Poland. Każdemu z uczestników przydzielono wtedy producenta muzycznego, z którym można było skomponować piosenkę. Mój "kawałek" na tyle spodobał się wytwórni,  że postanowiono nagrać do niego teledysk. Po drodze mieliśmy jeszcze parę przygód, które opóźniły nam wydanie klipu, ale wreszcie nagranie ujrzało światło dzienne  – wyjaśnia Gosia.

Jak podkreśla w rozmowie z nami, muzyka jest jej lekiem na całe zło.  - Towarzyszy mi zarówno w gorszych chwilach, jak i nakręca do działania. „Miasto kobiet” należy właśnie do tej drugiej kategorii. Byłabym przeszczęśliwa, gdyby ten utwór  gościł na każdej babskiej imprezie.

Gosia zdecydowanie preferuje mocne brzmienie zapowiadając, że nastawia się teraz na bezkompromisowe rockowe granie.  – Jednak co do innych gatunków, nie zdziwcie się, kiedy któregoś dnia Was zaskoczę. Jestem w końcu aktorką, która wyraża siebie również poprzez muzykę  – mówi z uśmiechem.

Ostatnio Gosie Paukę mogliśmy zobaczyć podczas tegorocznej edycji Święta Wina. Piosenkarka podkreśla, że występ u boku Marcina Sójki był dla niej  ogromnym zaszczytem. Jej marzeniem jest  zagranie całego koncertu dla średzkiej publiczności oraz spełnienie motocyklowej pasji. – Wszystkie gadżety już mam, brakuje tylko motocykla! - żartuje.

Życzymy Gosi spełnienia wszystkich marzeń i sukcesów!  Zachęcamy do obejrzenia jutrzejszego programu Dzień Dobry TVN, w którym wystąpi około godziny 10:40.

(kb) / fot. gpMediaNajnowsze komentarze:
 • podaj swoje imię powiedział(a) Więcej
  to z ludzi już na koguta przeszła koronościema? 16 minut temu.
 • Dom Kultury w Środzi... powiedział(a) Więcej
  15.12 dziękujemy za zwrócenie uwagi. Trasa Mikołaja w 2023 z pewnością będzie dłuższa i... 45 minut temu.
 • Leśniczy powiedział(a) Więcej
  A kiedy patrole będą sprawdzać parkingi przy lesie czy nie ma tam potajemnych schadzek czyt.... 3 godziny temu.
 • ŚiaŚin powiedział(a) Więcej
  Taaaa ? A to ciekawe, bo z poczty to gościu dzisiaj wynosił dwie paczki gołębi.... 3 godziny temu.
Komentarze najlepiej oceniane:
 • MIRKA powiedział(a) Więcej
  A może by tak obwodnicę przy inkubatorze poprowadzić??? Co ty Adam na to?? Byś obskoczył za...
 • Jacek powiedział(a) Więcej
  Droga że Środy śl do Szczepanów zaj...ba ..na..blotem przed PKP powinna SM walić mandaty wykonawcy...
 • Bo ten powiedział(a) Więcej
  Dokładnie - ciężarówy naniosły błota na całej długości. Podobnie za Szczepanowem w stronę...

Lokalne ogłoszenia drobne

29.11.2022 11:49 wrote:

Zlecę różne prace budowlane. Płacę za godzinę lub zadaniowo do uzgodnienia. tel: 600 700 160…

26.11.2022 10:52 wrote:

ZDECYDOWANIE płacę NAJLEPIEJ - SKUP ANTYKÓW - DOJEŻDŻAM - KUPIĘ ANTYKI ! Kupię stare Obrazy, Ikony, mniejsze Meble, Sztućce, Srebro, Plate…

24.10.2022 08:48 wrote:

Kupię garaż w Środzie Śląskiej. Stan techniczny bez znaczenia. Telefon kontaktowy 794 759 440.…

12.10.2022 08:57 wrote:

SKUP OBRAZÓW - KUPIĘ OBRAZY - STARE MALARSTWO - OBRAZY / OBRAZKI - SKUP ANTYKÓW - GOTÓWKA !!!!!!!!Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy…