środa 27.10.2021

Imieniny: Iwony Sabiny

Gosia Pauka. Jak zmieniło się jej życie po udziale w The Voice of Poland?

Gosia Pauka. Jak zmieniło się jej życie po udziale w The Voice of Poland?

Pt, 11.10.2019 19:22

Małgorzata Pauka ze Środy Śląskiej była uczestniczką IX edycji programu telewizyjnego The Voice of Poland, z którego niestety "odpadła" w półfinałach.  – Udział w programie ułatwił mi realizację moich muzycznych marzeń. Poznałam ludzi, z którymi mogę wspólnie pracować nad swoim autorskim materiałem. Coraz częściej pracuję też w studiu, w którym nagrywam chórki do piosenek moich przyjaciół z programu – podsumowuje Gosia. Jak zmieniło się jej życie po udziale w programie?


W ostatnim czasie wokalistka nagrała swój własny utwór „Miasto kobiet”. – Piosenka została stworzona chwilę przed półfinałem Voice of Poland. Każdemu z uczestników przydzielono wtedy producenta muzycznego, z którym można było skomponować piosenkę. Mój "kawałek" na tyle spodobał się wytwórni,  że postanowiono nagrać do niego teledysk. Po drodze mieliśmy jeszcze parę przygód, które opóźniły nam wydanie klipu, ale wreszcie nagranie ujrzało światło dzienne  – wyjaśnia Gosia.

Jak podkreśla w rozmowie z nami, muzyka jest jej lekiem na całe zło.  - Towarzyszy mi zarówno w gorszych chwilach, jak i nakręca do działania. „Miasto kobiet” należy właśnie do tej drugiej kategorii. Byłabym przeszczęśliwa, gdyby ten utwór  gościł na każdej babskiej imprezie.

Gosia zdecydowanie preferuje mocne brzmienie zapowiadając, że nastawia się teraz na bezkompromisowe rockowe granie.  – Jednak co do innych gatunków, nie zdziwcie się, kiedy któregoś dnia Was zaskoczę. Jestem w końcu aktorką, która wyraża siebie również poprzez muzykę  – mówi z uśmiechem.

Ostatnio Gosie Paukę mogliśmy zobaczyć podczas tegorocznej edycji Święta Wina. Piosenkarka podkreśla, że występ u boku Marcina Sójki był dla niej  ogromnym zaszczytem. Jej marzeniem jest  zagranie całego koncertu dla średzkiej publiczności oraz spełnienie motocyklowej pasji. – Wszystkie gadżety już mam, brakuje tylko motocykla! - żartuje.

Życzymy Gosi spełnienia wszystkich marzeń i sukcesów!  Zachęcamy do obejrzenia jutrzejszego programu Dzień Dobry TVN, w którym wystąpi około godziny 10:40.

(kb) / fot. gp

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0


Najnowsze komentarze

 • Zenek powiedział(a) Więcej
  Pamiętacie to bicie piany na przełomie kadencji burmistrzów? A pamiętacie początek... 2 godziny temu.
 • byk powiedział(a) Więcej
  ale wypowiedź - pojechałaś po całości - współczuję ci 5 godzin temu.
 • sarna powiedział(a) Więcej
  Kujony jeb.... 5 godzin temu.
 • Roman powiedział(a) Więcej
  Tęcza - Korona 0:3 w.  6 godzin temu.

Najnowsze artykuły

Wyszukiwarka artykułów:

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

27.10.2021 07:11 wrote:

KUPIĘ ANTYKI różności - NAJLEPSZE CENY W REGIONIE - telefon - 603-567-304 - ZADZWOŃ ! Kupię za GOTÓWKĘ starą : Porcelanę, Ceramikę, Szkło,…

21.10.2021 07:53 wrote:

Do sprzedania Thermomix 5, kompletny w pełni sprawny. 2300 zł.  Środa Śl. tel. 728861091…

18.10.2021 18:05 wrote:

Dzień dobry, poszukujemy działki/domu w Środzie Śląskiej lub najbliższej okolicy. Dom może być do remontu. Nr telefonu 785 558 716 Maciej…

11.10.2021 12:03 wrote:

PŁACĘ GOTÓWKĄ za ANTYKI - OBRAZY, LAMPY, PORCELANA, CERAMIKA, SZTUĆCE, ZEGARY, SREBRO, SZABLE, RZEŹBY itp... - zadzwoń - 603 567 304 Mniejsz…

0
RAZEM