niedziela 06.12.2020

Imieniny: Mikołaja Jaremy

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Gracjan - młody raper ze Środy Śląskiej

Gracjan - młody raper ze Środy Śląskiej

16.06. 2020

Gracjan Filipek to młody, zdolny średzianin, który kocha muzykę. Od dawna większość wolnego czasu spędzał ze słuchawkami na uszach, podśpiewując pod nosem. Pewien czas temu rozpoczął przygodę z rapowaniem.

15-latek tworzy pod pseudonimem Grahamoto. - Zawsze słuchałem muzyki i w którymś momencie stwierdziłem, że fajnie byłoby samemu rapować. Inspiracją do tworzenia tekstów jest życie, które opisuję w utworach - mówi Gracjan.

Swój pierwszy utwór napisał w 2017 r. Niedawno na kanale YouTube zamieścił najnowszą piosenkę pt. „Ostatnie Urodziny”, która ma blisko 500 wyświetleń.

W twórczości wspiera go mama, która podkreśla, że zaskakuje ją szybkość słów wypowiadanych przez syna. - Często jestem pierwszą słuchaczką utworów syna. Podoba mi się głębia tekstów, a także ukryty przekaz, o którym wiem tylko ja - wyjaśnia Kamila Ganzke.

Gracjan na razie nie wiąże przyszłości z muzyką, jednak... – Wszystko zależy od tego jak to pójdzie... Być może któregoś poranka obudzę się i okaże się, że któryś z moich kawałków jest nagle bardzo popularny i wtedy pójdę za ciosem. Na ten moment jest jeden utwór, ale planuję kolejne - wyjaśnia.

Oprócz śpiewania lubi czytać książki o tematyce biznesowej i ekonomicznej. Ponadto, jak większość chłopców w jego wieku lubi gry komputerowe oraz programowanie. Od dłuższego czasu prowadzi swojego bloga o nazwie gracjanfilipek.pl

Młodemu artyście życzymy samych sukcesów, także muzycznych oraz powiedzenia na egzaminie ósmoklasisty!

(kb) / fot. zbiory rodzinneNajbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze

 • Adam powiedział(a) Więcej
  Czemu policjanci bez maseczek? Jeszcze nam zarażą 50% strażników. 4 godziny temu.
 • obiektywny powiedział(a) Więcej
  Ceny skupu nakrętek plastikowych są dość różne. Aby rzeczywiście otrzymać z tego pieniądze, trzeba uzbierać ich jednak naprawdę... 4 godziny temu.
 • Mo powiedział(a) Więcej
  Lodowisko też dla "równiejszych" 6 godzin temu.
 • Klon powiedział(a) Więcej
  Pani kierownczka z urzędu gminy u fryzjerki zostawia miesięcznie 150 zł albo więcej.  To jest 300  - 400 kg nakrętek. Hipokryci. 7 godzin temu.
 • Klon powiedział(a) Więcej
  To ma być sposób na nudę w czasie pandemii?  Czy realna pomoc pieniężną. Bo o pieniądze ty chodzi. Tu chodzi o zebranie dużej kwoty... 7 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

04.12.2020 09:42 wrote:

Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i legitymacje…

30.11.2020 06:00 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na terenie powiatu średzkiego w lutym i marcu 2011 r.: -0…

19.11.2020 08:17 wrote:

Sprzedam choinki świerk pospolity,srebrny, jodła kaukaska. Cena w zależności od wielkości i rodzaju drzewka 50-70 PLN Tel.606-953-368  …

11.11.2020 18:42 wrote:

GOTÓWKA bez potrzeby wychodzenia z DOMU - SZYBKI KONTAKT ! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce, Patery, Tace, Świeczniki, Por…

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayNo special awareness requiredTomorrowNo special awareness required... więcej informacji.

Czytelniku!

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, udostępnij go! Pod tekstem znajdziesz opcję, dziękujemy.

0
RAZEM