czwartek 04.03.2021

Imieniny: Arkadiusza Eugeniusza Kazimierza

Informacja Prezesa i Managera OSiR ws. wejść na basen dla rodziców

Informacja Prezesa i Managera OSiR ws. wejść na basen dla rodziców

Cz, 06.02.2020 15:24

W związku z nieprawdziwymi informacjami zawartymi w komentarzu pod artykułem pt. „Przetarg na budowę skateparku ogłoszony. A co ze starym parkiem?” na stronie internetowejwww.emka.news/wiadomosc/36830,przetarg-na-budowe-skateparku-ogloszony-a-co-ze-starym-parkiem, a dotyczących zarzutu wprowadzenia przez obecny Zarząd bezpodstawnych opłat ze wejście do szatni SPW dla rodziców dzieci chodzących na nauki pływania, stanowczo zaprzeczamy tym nieprawdziwym informacjom.

Jednocześnie wskazujemy, iż Spółka Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. działa zgodnie z Regulaminem Średzkiego Parku Wodnego część III punkt 9, który obowiązuje od początku funkcjonowania Średzkiego Parku Wodnego tj. od października 2012 r.

Wyżej wymieniony punkt Regulaminu Średzkiego Parku Wodnego stanowi, iż ,,Osoby, które chcą wejść do szatni w celu pomocy przy przybieraniu dzieci otrzymują pasek, który należy zwrócić po 10 min. W przypadku przekroczenia tego czasu będzie naliczana opłata zgodnie z cennikiem”.

Podnosimy, iż obecny Zarząd i obecny Manager obiektów sportowych OSiR nie mogą odpowiadać za fakt, iż przywołane zapisy Regulaminu nie były stosowane przez byłego Prezesa Zarządu oraz byłego Managera w latach poprzednich, a przez uszkodzoną i nienaprawioną od roku 2018 bramkę, za kasami SPW, do szatni basenowych mógł wejść każdy, także osoby do tego nieuprawnione, przez co dochodziło też do patologii i korzystania z niecek basenowych bez uiszczania jakichkolwiek opłat, co skłania do wniosku, że brak było właściwego nadzoru nad funkcjonowaniem Średzkiego Parku Wodnego ze strony poprzedniej kadry zarządczo-managerskiej.

W związku z powyższym stanowczo protestujemy przeciwko przekazywaniu w formie komentarzy na EMka.news nieprawdziwych informacji, a co za tym idzie wprowadzaniu opinii publicznej i mieszkańców w błąd.

Jednocześnie informujemy, iż decyzją Zarządu OSiR z dnia 31 stycznia br., po konsultacji z Radnym Rady Miejskiej Mieczysławem Łabatczykiem i akceptacji ze strony Burmistrza Środy Śląskiej, na życzenie rodziców Średzki Park Wodny wydłużył z 10 minut  do 15 minut darmowy okres, w którym rodzice mogą pomóc dzieciom przy przebieraniu, przed wejściem na naukę pływania  z 10 min do 15 min.

Prezes OSiR – Artur Paprota

Manager OSiR – Piotr Rajczakowski
powrót na górę
 • Z Miękini powiedział(a) Więcej
  Pawda 26 minut temu.
 • leo powiedział(a) Więcej
  Mówiąc delikatnie, ta gmina to porażka. 28 minut temu.
 • Gulia powiedział(a) Więcej
  A będzie marsz .Wściekłych - Brzydkich i Nerwowych z czerwonymi piorunami.  godzinę temu.
 • Dresiak powiedział(a) Więcej
  Rozdzielili się, dla zmyłki a tu patrz  B) 2 godziny temu.
 • AG powiedział(a) Więcej
  1 mln zł dała UE. Z tego projektu zostało jeszcze ok 250tys do wydania. Nabór do tego projektu ruszy w... 11 godzin temu.
 • poinformowany powiedział(a) Więcej
  Gmina dała na wymianę pieców w tamtym roku z 200 tysiecy, a w tym rokuu już chyba burmol dał z 700... 12 godzin temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Środa Śląska

Lokalne ogłoszenia drobne

26.02.2021 10:19 wrote:

Firma w Malczycach poszukuje osoby na stanowisko pracownika administracyjno - biurowego: OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie - stabiln…

25.02.2021 13:10 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - np.: po LIKWIDACJI NIERUCHOMOŚCI lub KOLEKCJI ANTYKÓW !!! Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy,…

15.02.2021 10:48 wrote:

Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych Poszukuję świadków policyjnych kontroli drogowych pojazdów, które miały miejsce na teren…

13.02.2021 19:49 wrote:

Śnieg zalegający na dachu budynku może stanowić śmiertelne zagrożenie dla ludzi. Aby uniknąć wypadków należy jedynie zadbać o regularne …