sobota 13.08.2022

Imieniny: Diany Hipolita

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Instalator zakończył prace na ul. Dębowej w Ciechowie
Zakończył się kolejny etap budowy dróg na os. Buczki w Ciechowie. Na ul. Dębowej położona została kostka betonowa. 19 lipca prace zostały odebrane.

Fot. UM Fot. UM


Prace prowadziła lokalna firma INSTALATOR ze Środy Śląskiej, która na zlecenie Gminy wykonywała w ub.r. ostatni odcinek ul. Leśnej na os. Buczki w stronę lasu. Podczas odbioru technicznego robót wykonawca omawiał zakres prac i technologię wykonania inwestycji. Zadanie zostało odebrane bez uwag.

- Mieszkam tam 13 lat i doczekałam się dobrej drogi – przyznaje Katarzyna Wojtkiewicz, mieszkanka ul. Dębowej w Ciechowie. – Wcześniej było tutaj klepisko, do którego dosypywany był tłuczeń. Latem każdy przejazd samochodu tworzył ścianę pyłu, a jesienią brnęliśmy w błocie. Teraz mamy zapewniony komfortowy dojazd do swoich domów, których jest tutaj już kilkanaście, a właściwie w każdym są co najmniej dwa auta – podkreśla Katarzyna Wojtkiewicz. - Jestem bardzo zadowolona z pracy Gminy i Pana Burmistrza, który nie zostawia nas z problemami, tylko pomaga je rozwiązać. Już w pierwszych latach urzędowania zyskaliśmy lampy, a kolejne lata to kolejne etapy budowy dróg na os. Buczki.

W ramach umowy powstało 174 mb drogi z kostki betonowej o szer. 5 m wraz ze zjazdami do posesji. Koszt zadania to blisko 323 tys. zł.

- Nie jest dla mnie zaskoczeniem, że prace wykonane zostały na wysokim poziomie, bo to sprawdzona firma lokalna, która już zdążyła udowodnić jakość swoich usług – podkreśla Joanna Wasylkowska, radna Rady Miejskiej z Ciechowa.

(prg)

imaggee003

imaggee005

  • hahah powiedział(a) Więcej
    oni na serio w telewizjii propagandowej puszczają w TVPIS wiadomościach takie newsy? 4 godziny temu.
  • hehehe powiedział(a) Więcej
    Czyli Adaś nadal topi środki finansowe Gminy... Utopił już osiedle socjalne na Wiejskiej... Za chwile utopi fundusz Covidowy którego nie zdąży... 4 godziny temu.
  • Zainteresowany powiedział(a) Więcej
    Ale pierdy pola gadasz zrzut ścieków z czajki-twoje TVP jedną zdechłą rybę pokazywało przez dwa tygodnie dziesięć razy dziennie. Jakoś nie... 5 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…