poniedziałek 27.09.2021

Imieniny: Damiana Amadeusza

Koło PZW Sazan rozpoczęło sezon wędkarski

Koło PZW Sazan rozpoczęło sezon wędkarski

Pn, 22.06.2020 21:35

Wędkarze zrzeszeni w kole PZW nr 20 Sazan w Środzie Śląskiej uczestniczyli wczoraj w zawodach inaugurujących sezon wędkarski.


Koronawirus skutecznie zmienił plany średzkich wędkarzy, którzy zazwyczaj sezon rozpoczynają wiosną. Epidemia przyczyniła się również do zmian w kalendarzu corocznych imprez. Zarząd zmuszony był m.in. do odwołania wędkarskiego Dnia Dziecka na średzkich Kajakach. Jednak jak podkreśla prezes koła Jerzy Durman – Na wielu zawodach naszego koła rodziców wspierają najmłodsi wędkarze. Ten widok bardzo cieszy.

We wczorajszych zmaganiach na akwenie Kajaki, które trwały w godz. od 07:30 do 12:00 udział brało 29 wędkarzy. Po zakończonej rywalizacji i podliczeniu wyników ogłoszono klasyfikację końcową.

Pierwsze miejsce zajął Kamil Zaworski z wynikiem 5,560 kg, drugie Adrian Krowicki z wynikiem 4,190 kg, a trzecie Henryk Bielecki z wynikiem 3,960 kg.

Warto podkreślić, że wśród nagrodzonych, którzy otrzymali nagrody rzeczowe było czworo najmłodszych zawodników, w tym jedna dziewczynka.

Na zakończenie prezes podziękował wszystkim uczestnikom za miłą i przyjacielską atmosferę podczas zawodów.

(kb) / fot. kb

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0


Najnowsze komentarze

 • Seba powiedział(a) Więcej
  Czyli wydrukowali w Berlinie . Tylko pogratulować. 15 godzin temu.
 • Emilka powiedział(a) Więcej
  Wczoraj czytałam  w berlińskich Kontaktach.  W bombadrowanym Berlinie. Pozdrawiam.  15 godzin temu.
 • Roman powiedział(a) Więcej
  Czyli jak zawsze *** te dzieci zeby niemialy mozliwisci wyboru fajnego kierunku wstyd i czym wy... 1 dzień temu
 • Demon powiedział(a) Więcej
  A ja powiem tak jeba....wszystkich dilerów w Malczycach co diluja i uznają się za wielkich... 1 dzień temu

Najnowsze artykuły

Wyszukiwarka artykułów:

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

21.09.2021 14:44 wrote:

PORZĄDKI - PRZEPROWADZKA - ZMIANA WYSTROJU - POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKĘ ? DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry EXTRA GOTÓWKĄ - kupię Antyki / Starocie…

16.09.2021 21:41 wrote:

Internetowa Galeria Handlowa oferuje wszystkie oferty i usługi które są w galeriach stacjonarnych.Zakupy szeroka oferta sklepów np. z odzie…

04.09.2021 02:53 wrote:

Witam. Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku w Ciechowie przy ulicy Osiedlowej. 3 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,garaż i dwie piwnice. Położon…

03.09.2021 07:44 wrote:

KUPIĘ Antyki / Starocie - PORZĄDKI, LIKWIDACJA MIESZKANIA, DOMU, WILLI, KOLEKCJI ANTYKÓW ... Zadzwoń ! KUPIĘ od ręki za GOTÓWKĘ stare : Obr…