piątek 16.04.2021

Imieniny: Cecyliana Bernadety

Konkurs walentynkowy średzkiej biblioteki trwa

Konkurs walentynkowy średzkiej biblioteki trwa

Pn, 08.02.2021 14:12
 •  

Jeszcze do 11 lutego można wziąć udział w konkursie literackim "5 powodów, za które kocham bibliotekę."Biblioteka Publiczna w Środzie Śląskiej pamięta o swoich fanach z facebooka. Tym razem przygotowała dla nich konkurs z okazji zbliżających się walentynek.

Jak czytamy w regulaminie przedmiotem konkursu jest napisanie 5 powodów, za które czytelnik ceni, darzy sympatią i uznaniem średzką bibliotekę. Treść pracy powinna być ciekawa i w kreatywny sposób nawiązywać do Święta Zakochanych. Praca powinna odpowiedzieć na pytanie, dlaczego warto odwiedzać i korzystać z usług świadczonych przez bibliotekę. Jak piszą organizatorzy celem konkursu jest m.in. kształtowanie wyobraźni i inwencji twórczej, doskonalenie warsztatu, zachęcanie członków lokalnej społeczności do publicznego prezentowania swojej twórczości oraz promocja biblioteki.

Konkurs skierowany jest do dorosłych mieszkańców powiatu średzkiego. Prace należy umieszczać na facebookowym profilu biblioteki pod postem z regulaminem do 11 lutego. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę. Rozstrzygnięcie nastąpi 12 lutego. Jednym z kryteriów oceniania będzie ilość reakcji pod komentarzem.

Ambasadorką konkursu jest Natalia Sońska, która poprzez swoje media społecznościowe zachęca do udziału w nim. Sońska to poczytna pisarka literatury obyczajowej o tematyce miłosnej. Jej książki będą nagrodą w walentynkowym konkursie. Oprócz tego zwycięzcy otrzymają gadżety promocyjne biblioteki.

- Wychodzimy z założenia, że konkurs ma być rozrywką w tych trudnych pandemicznych czasach. Chcemy, aby ludzie kojarzyli książki nie tylko z edukacją, ale także zabawą - mówią nam organizatorzy. - Bardzo cenimy sobie słowo pisane, a poprzez konkurs literacki chcemy przy okazji promować czytelnictwo. Mimo, że w naszym mieście ma się ono naprawdę dobrze - zaznaczają.

W imieniu średzkiej biblioteki zapraszamy do udziału w konkursie, głosowania na przesłane prace, a także udostępniania informacji o zabawie. 

OLO / fot. BP
powrót na górę
 • Srutek powiedział(a) Więcej
  Ruciński chyba lubi takie swojskie klimaty. 18 minut temu.
 • Moddy powiedział(a) Więcej
  Gdyby ci urzędnicy wydelegowani przez Starostę... godzinę temu.
 • Obręcz powiedział(a) Więcej
  Raz w roku udają czyściochów. godzinę temu.
 • Obręcz powiedział(a) Więcej
  Pusto i cicho w Muzeum . Pusto i cicho w Centrum KA. To... 2 godziny temu.

Wyszukiwarka artykułów:

Pogoda Środa Śląska

Lokalne ogłoszenia drobne

30.03.2021 09:27 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - SKUP ANTYKÓW - LIKWIDACJA - MIESZKANIA, DOMU, KOLEKCJI - GOTÓWKA od ręki - SZYBKI KONTAKT i DOJAZD ! Kupię Stare Obrazy, Obr…

29.03.2021 04:41 wrote:

Oferuję:- wycinkę drzew,- zrąbkowane gałęzi z wywozem,- przygotowywanie działek pod inwestycję,- karczowanie pni,- usługi melioracyjne,- tr…

18.03.2021 11:20 wrote:

SKUPUJĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry EXTRA GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ ! ZDECYDOWANIE KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE od ręk…

14.03.2021 17:54 wrote:

Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy, Obrazki np. po likwidacji kolekcji, może po dziadkach, ze strychu, mieszkania, domu, może zawadz…