czwartek 06.10.2022

Imieniny: Artura Brunona

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //KOZa rozwiąże problem odpadów zielonych w Gminie Środa ŚląskaOd czerwca mieszkańcy całej gminy Środa Śląska nie będą już musieli sami zawozić swoich odpadów zielonych do PSZOKu. Dlaczego? Bo właśnie wtedy zacznie ich odwiedzać KOZa – Kolekcjonerka Odpadów Zielonych, która chętnie poszerzy swoją kolekcję, także o resztki z Państwa ogrodów – liście, gałęzie, skoszoną trawę itp. Należy jednak pamiętać, że KOZa nie przyjmuje odpadów kuchennych.KOZa to specjalny pojazd, który przygotowała firma FBSerwis Wrocław, aby bezpłatnie odbierać z okolicy problematyczne odpady zielone. Już 1 czerwca wyruszy ona w swoją podróż.

- Nasza KOZa jest bardzo ciekawa świata i niezwykle przyjacielska. Na pewno chętnie pozna każdego mieszkańca całej Gminy Środa Śląska oraz zwiedzi każdy jej zakątek – także zachęcamy Państwa do zamawiania bezpłatnej wizyty KOZy, która odbierze wszelkie odpady zielone i dostarczy je do PSZOKu – komentuje Andrzej Gacke, Kierownik Zakładu FBSerwis Wrocław w Środzie Śląskiej.

Zadaniem KOZy jest odbieranie odpadów zielonych i dostarczanie ich do PSZOKu w  Krynicznie, tak aby mieszkańcy nie musieli na własną rękę przewozić tego typu odpadów. Będzie to nie tylko ogromne ułatwienie dla mieszkańców, ale również ukłon w stronę ekologii – Liczymy, że odbiory uda nam się zorganizować tak, aby w jednym transporcie przewozić jak największą ilość odpadów, a co za tym idzie, ograniczyć pojedyncze wyjazdy do PSZOKu – dodaje Andrzej Gacke.

Meeeczą Cię sterty zielonych odpadów? KOZa się tym zajmie!

Każdy mieszkaniec nieruchomości z terenu Gminy Środa Śląska może zamówić bezpłatny odbiór odpadów zielonych przez KOZę. Aby ją zaprosić, zadzwoń pod numer: (71) 317-20-67, (71) 317-51-05.

FBSerwis / mpr
  • Jola powiedział(a) Więcej
    Jak to za co ?! Za działanie niezgodne z obowiązującymi przepisami tj chociażby za wysyłanie dzieci zdrowych na kwarantanne !!!! I zasłanianie... 48 minut temu.
  • Kola powiedział(a) Więcej
    Ruciński nadaje się do gry w kulki a nie do rządzenia miastem. 2 godziny temu.
  • Paweł Rosenbeiger powiedział(a) Więcej
    I pomyśleć, że wszystko zaczęło się od Uchwały Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej Nr LV/532/22 z dnia 2 marca 2022 roku w sprawie... 9 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

03.10.2022 08:31 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - PRZED I POWOJENNE STAROCIE - DZIEŁA SZTUKI DAWNEJ za GOTÓWKĘ ! Mniejsze Meble, Obrazy i Obrazki, Ikony, Witraże, Porcelanę…

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…