sobota 25.09.2021

Imieniny: Aurelii Ładysława

KOZa rozwiąże problem odpadów zielonych w Gminie Środa Śląska

KOZa rozwiąże problem odpadów zielonych w Gminie Środa Śląska

Cz, 27.05.2021 16:38
 •  

Od czerwca mieszkańcy całej gminy Środa Śląska nie będą już musieli sami zawozić swoich odpadów zielonych do PSZOKu. Dlaczego? Bo właśnie wtedy zacznie ich odwiedzać KOZa – Kolekcjonerka Odpadów Zielonych, która chętnie poszerzy swoją kolekcję, także o resztki z Państwa ogrodów – liście, gałęzie, skoszoną trawę itp. Należy jednak pamiętać, że KOZa nie przyjmuje odpadów kuchennych.


KOZa to specjalny pojazd, który przygotowała firma FBSerwis Wrocław, aby bezpłatnie odbierać z okolicy problematyczne odpady zielone. Już 1 czerwca wyruszy ona w swoją podróż.

- Nasza KOZa jest bardzo ciekawa świata i niezwykle przyjacielska. Na pewno chętnie pozna każdego mieszkańca całej Gminy Środa Śląska oraz zwiedzi każdy jej zakątek – także zachęcamy Państwa do zamawiania bezpłatnej wizyty KOZy, która odbierze wszelkie odpady zielone i dostarczy je do PSZOKu – komentuje Andrzej Gacke, Kierownik Zakładu FBSerwis Wrocław w Środzie Śląskiej.

Zadaniem KOZy jest odbieranie odpadów zielonych i dostarczanie ich do PSZOKu w  Krynicznie, tak aby mieszkańcy nie musieli na własną rękę przewozić tego typu odpadów. Będzie to nie tylko ogromne ułatwienie dla mieszkańców, ale również ukłon w stronę ekologii – Liczymy, że odbiory uda nam się zorganizować tak, aby w jednym transporcie przewozić jak największą ilość odpadów, a co za tym idzie, ograniczyć pojedyncze wyjazdy do PSZOKu – dodaje Andrzej Gacke.

Meeeczą Cię sterty zielonych odpadów? KOZa się tym zajmie!

Każdy mieszkaniec nieruchomości z terenu Gminy Środa Śląska może zamówić bezpłatny odbiór odpadów zielonych przez KOZę. Aby ją zaprosić, zadzwoń pod numer: (71) 317-20-67, (71) 317-51-05.

FBSerwis / mpr

 • 36
 • 5
 • 9
 • 3
 • 1
 • 8


Najnowsze komentarze

 • Demon powiedział(a) Więcej
  A ja powiem tak jeba....wszystkich dilerów w Malczycach co diluja i uznają się za wielkich... 3 godziny temu.
 • Acab powiedział(a) Więcej
  To jest początek grubszej akcji, oni po numerach telefonów namierzają. Lepiej przeczekać. 8 godzin temu.
 • Acab powiedział(a) Więcej
  Na komendzie przyklepią mu nie jedno, nagle się okarze, że to diler albo co. Będzie robił... 8 godzin temu.
 • Też Michał powiedział(a) Więcej
  Dobre pytanie na końcu Twojego postu. AR stwierdził, że FB Serwis nie wywiązywało się z... 9 godzin temu.

Najnowsze artykuły

Wyszukiwarka artykułów:

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

21.09.2021 14:44 wrote:

PORZĄDKI - PRZEPROWADZKA - ZMIANA WYSTROJU - POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKĘ ? DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry EXTRA GOTÓWKĄ - kupię Antyki / Starocie…

16.09.2021 21:41 wrote:

Internetowa Galeria Handlowa oferuje wszystkie oferty i usługi które są w galeriach stacjonarnych.Zakupy szeroka oferta sklepów np. z odzie…

04.09.2021 02:53 wrote:

Witam. Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku w Ciechowie przy ulicy Osiedlowej. 3 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,garaż i dwie piwnice. Położon…

03.09.2021 07:44 wrote:

KUPIĘ Antyki / Starocie - PORZĄDKI, LIKWIDACJA MIESZKANIA, DOMU, WILLI, KOLEKCJI ANTYKÓW ... Zadzwoń ! KUPIĘ od ręki za GOTÓWKĘ stare : Obr…