Imieniny:

33 lata


Kto włącza w dzień lampy uliczne Tauron?


Co jakiś czas zdarzają się godziny, kiedy lampy uliczne w centrum Środy Śląskiej będące własnością i zarządzane przez Tauron Nowe Technologie świecą mimo, że na dworze jest jasno. Mieszkańcy pytają dlaczego, bo dla wielu z nich to nonsens.




Fot. UM w Środzie Śląskiej Fot. UM w Środzie Śląskiej


Skomentuj

Wg informacji z Tauron NT, włączanie lamp w dzień to efekt prac serwisowo-naprawczych prowadzonych przez firmę Tauron Nowe Technologie. Tauron NT, na podstawie umowy z Gminą Środa Śląska z  26 października 2021, dokonuje odpłatnie bieżących napraw oświetlenia ulicznego na terenie miasta i gminy. Za tę usługę serwisowo-eksploatacyjną Gmina płaci co miesiąc dla Tauron NT kwotę 40,4 tys. zł.

W związku z prowadzonymi doraźnie pracami serwisowo-naprawczymi, w celu sprawdzenia efektów swoich działań, Tauron włącza oświetlenie w mieście. Prace serwisantów firmy Tauron NT prowadzone są także w godzinach poranno-południowych, stąd lampy świecą w dzień.

(prg)


Nie zatrzymuj tej wiadomości – podaj dalej!



 

Artykuły w kategorii:


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

Jesteśmy razem 33 lata – od 1992 roku!

NAJNOWSZE PUBLIKACJE:


Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
Kontakt w sprawie Twojej reklamy: +48 500 027 343 reklama@roland-gazeta.pl