Imieniny:



Letnie granie nad wodą. Startują koncerty na średzkich Kajakach!


W pierwszy weekend lipca (4-5.06) rozpoczyna się cykl koncertów plenerowych organizowanych przez Dom Kultury w Środzie Śląskiej we współpracy z lokalem Al Lago.






7 Comments

- Do współpracy zaprosiliśmy lokalnych artystów, którzy chcieliby podzielić się swoją muzyką z innymi. W tym celu zapraszamy nad akwen Kajaki, czyli jedno z najbardziej urokliwych i klimatycznych miejsc w naszym mieście - zachęcają organizatorzy. - Zapewniamy dobrą zabawę przy muzyce i znakomite jedzenie. Scena zlokalizowana będzie na terenie zielonym, dlatego sugerujemy, aby zabrać ze sobą koce - czytamy w informacji DK.

Co istotne w obecnej sytuacji, organizatorzy zapewniają o zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa oraz dostęp do środków higienicznych.

(mpr) / fot. organizator




 

Artykuły w kategorii:


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

Jesteśmy razem 33 lata – od 1992 roku!

NAJNOWSZE PUBLIKACJE:


Lokalna REKLAMA Prawdziwe marki, prawdziwi ludzie, lokalne historie.
Reklamuj się tu - u siebie. Jak sąsiedzi.