poniedziałek 20.09.2021

Imieniny: Filipiny Eustachego

Mały Tomek z Wojczyc potrzebuje naszej pomocy

Mały Tomek z Wojczyc potrzebuje naszej pomocy

Pn, 12.04.2021 11:05
 •  

O 14-miesięcznym Tomku, cierpiącym na krytyczne zwężenie zastawki aorty oraz kilka wad serca, już kiedyś pisaliśmy. Teraz pojawiła się szansa na operację serca chłopca w Austrii.


Lekarze z Austrii przygotowali dla Tomka trzy alternatywy leczenia. Jest duża szansa, że profesor Mair wykona plastykę zastawki. W ostateczności podejmie się operacji metodą Ross-Konno. - Po tym, co przeszliśmy, jest to najwspanialsza na świecie wiadomość, bo w Polsce mieliśmy czekać na cud - pisze Kornelia Wilk, mama Tomka.

Niestety, na przeszkodzie stoją kwestie finansowe. Kwota jaka jest potrzebna, aby operacja doszła do skutku, to ponad 300 tys. złotych. - Dla naszego synka to jedyna szansa na sprawne serduszko. Błagamy Was o pomoc, bo tylko tak dostaniemy szansę, której miało już nie być. Życie naszego synka może trwać - dodaje pani Kornelia.

Do mieszkańców powiatu apelują rodzina i znajomi państwa Wilków - Wiemy, że Polacy potrafią pokazać siłę, ponieważ solidarność łączy. Pomóżmy! Prosimy o pomoc o nagłośnieniu sprawy. Mamy na swoim terenie dużo firm i mieszkańców, do których teraz się uśmiechamy. Każda złotówka się liczy.

Pieniądze potrzebne na operację Tomasza Wilka można wpłacać na specjalnie założonej zbiórce internetowej: https://www.siepomaga.pl/tomus-wilk. Pomóżmy małemu Tomkowi!

OLO / fot. siepomaga.pl

 

 • 0
 • 2
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0


Najczęściej komentowane

Najnowsze komentarze

 • brawo powiedział(a) Więcej
  nadzieja jest w mlodych ludziach :) 4 godziny temu.
 • fi57 powiedział(a) Więcej
  Przynajmniej w rynku nie ma pijaków teraz imprezują na bazarze :Pbrawo Adam 5 godzin temu.
 • Ufo powiedział(a) Więcej
  @Komorniki. Tak, oczywiście to może być spisek a buda stoi pusta. Jeżeli to ma Ci poprawić... 5 godzin temu.
 • Bekon powiedział(a) Więcej
  Restauracja robi katering dla całego powiatu? 5 godzin temu.

Najnowsze artykuły

Wyszukiwarka artykułów:

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

04.09.2021 02:53 wrote:

Witam. Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku w Ciechowie przy ulicy Osiedlowej. 3 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,garaż i dwie piwnice. Położon…

03.09.2021 07:44 wrote:

KUPIĘ Antyki / Starocie - PORZĄDKI, LIKWIDACJA MIESZKANIA, DOMU, WILLI, KOLEKCJI ANTYKÓW ... Zadzwoń ! KUPIĘ od ręki za GOTÓWKĘ stare : Obr…

31.08.2021 16:15 wrote:

Sprzedam: - jeansy dziewczęce 140cm, dwie  pary, każda po 10 zł, stan idealny, - kurtkę chłopięcą jesienną Decatlon 140-150cm, 30 zł, sta…

11.08.2021 14:39 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE - LIKWIDACJA - PRZEPROWADZKA DOMU, MIESZKANIA - ZADZWOŃ ! KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE za GOTÓWKĘ !Obrazy, Porcelana, Ce…