piątek 01.12.2023

Imieniny: Natalii Eligiusza

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250


Mechanik z TVN Turbo wystawił Forda Mustanga na aukcji Bidcar.pl

SkomentujNa platformie aukcyjnej samochodów używanych, która swoją siedzibę ma w Środzie Śląskiej wylicytowano Forda Mustanga Mach 1 za 260 001 zł!


Fot. opublikowane za zgodą Bidcar.pl Fot. opublikowane za zgodą Bidcar.pl


Siostrzana firma Poleasingowe.pl prężnie się rozwija. 12 października miał miejsce finał, jak do tej pory, największej aukcji na Bidcar.pl. Pięknego Forda Mustanga Mach 1 wystawił znany z TVN Turbo mechanik z wieloletnim doświadczeniem - Adam Klimek. Auto było głównym bohaterem programu “Samochód marzeń Adama Klimka” i na przestrzeni 9 odcinków widzowie mogli oglądać jego przemianę z gruchota w klasyka z prawdziwego zdarzenia. 

Aukcja trwała 10 dni i cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. W trakcie jej trwania już były właściciel Mustanga pokazywał m.in. jak wygląda jego podwozie. Taka prezentacja nie miała miejsca wcześniej. 

Zgodnie ze standardami sprzedaży samochodów na Bidcar przed wystawieniem na aukcję klasyk został poddany fachowym oględzinom niezależnego rzeczoznawcy, który opisał jego każdy element i nawet doszukał się kilku małych niedoskonałości. To co było dla tej aukcji wyjątkowe to to, że była ona z gwarancją przybicia. Co oznacza, że osoba, która zaproponuje najwyższą kwotę automatycznie wygrywa aukcję i staje się właścicielem pojazdu. Sprzedający decydując się na taką formę musi sprzedać samochód, nawet jeśli kwota nie będzie spełniała jego oczekiwań. Oczywiście ta opcja jest dobrowolna i ma za zadanie dodawania dreszczyku emocji. 

Wielki finał aukcji był transmitowany na żywo prosto z garażu Adama Klimka, gdzie on sam wraz ze współzałożycielmi Bidcar.pl na bieżąco komentowali rozwój sytuacji. Przed 20:00 Ford Mustang Mach 1 został wylicytowany za 260 001 zł i zmienił właściciela na właścicielkę. Samochód trafił w ręce fanki motoryzacji, pani Katarzyny spod Częstochowy i zagrzeje miejsce w jej garażu obok Mustanga Bullitta. 

Radosław Kopania, prezes Bidcar.pl obecny podczas całego wydarzenia live komentuje: Emocje towarzyszą każdej aukcji, a mustanga była dla nas wyjątkowa, pierwsza na tak dużą skalę i z tak wysoką ceną końcową. Chcemy, aby wszystkie tak wyglądały, żeby zarówno sprzedający jak i kupujący byli zadowoleni z transakcji, przy której pośredniczyć będzie Bidcar. 

Gratulujemy nabywczyni Mustanga, a platformie Bidcar.pl życzymy coraz więcej tak spektakularnych aukcji. Zapraszamy do obejrzenia skrótu ostatnich minut aukcji na YouTube

(jk)

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Rondo by wybudowali lepiej na DK94 Środa-Ciechów!
To ścieżka dla samobójców. Poroniony od początku pomysł (brak pasa oddzielającego od jezdni lub krawężnika) i ...

Lokalne ogłoszenia drobne

05.09.2023 19:48 wrote:

Sprzedam dom w Wilczkowie gm. Malczyce, pow. 77,40 m2, trzy pokoje, cena 139000 zł, tel. 693623821…

05.09.2023 19:21 wrote:

Sprzedam mieszkanie składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, otwartego salonu. Lokal o powierzchni 109 m2, cena 350 000 zł do negocjacji…

23.08.2023 18:01 wrote:

Kupię - > ANTYKI < - SPRZĄTANIE - LIKWIDACJA MIESZKANIA / DOMU / KOLEKCJI -?- Kupuję Antyki - Płacę Gotówką ! Interesują mnie…

20.08.2023 07:03 wrote:

Muzeum Regionalne Środa Śląska            wymagania: Pracownik ochrony-wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony legitymacja osob…

Nie przegap tych artykułów.