środa 27.10.2021

Imieniny: Iwony Sabiny

Fot. fotopolska.eu Fot. fotopolska.eu

Mieszkańcy Środy Śląskiej i okolic na archiwalnych fotografiach

Pn, 23.08.2021 17:39
 •  

Posiadasz w swoich albumach zdjęcia z minionych lat lub wieków? Podziel się swoimi zbiorami i bądź jednym z tworzących fotogalerię na ścianach Centrum NGO w Środzie Śląskiej!


CNGO uruchomiło akcję „Mieszkańcy Środy Śląskiej i okolic na archiwalnych fotografiach”, która ma na celu ukazanie, a zarazem upamiętnienie ludzi i wyjątkowych miejsc w Środzie Śląskiej i okolicy. Prócz zdjęć mile widziane rękopisy – oczywiście jeśli nie zawierają zanadto danych i przeżyć osobistych.

Jeśli posiadają Państwo w swoich zbiorach perełki, które przedstawiają mieszkańców i wyjątkowe miejsca z dawnych lat - prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wybrane przez Ciebie fotografie mogą pojawić się w fotogalerii i stworzyć w naszym Centrum – centrum wspomnień.

Zachęcamy do kontaktu nie tylko naszych młodszych odbiorców, ale również starszych, którzy zapewne mają bardzo dużo wspomnień i pamiątek w swoich kolekcjach.

Zaznaczamy, że wszystkie fotografie/ rękopisy zostaną jedynie zeskanowane, a oryginały wracają do Państwa! Jeśli macie Państwo obawę i nie chcecie zostawiać pamiątek w którejś z naszych instytucji, skan możemy wykonać na miejscu, wówczas kilka minut później oddajemy Państwu fotografie!

Zależy nam na pozyskaniu jak największej ilości wspomnień i stworzenia miejsca, do którego zarówno starsi, jak i młodsi będą mieć sentyment.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z nami przez maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr tel. 71 308 46 71. Możesz również odwiedzić nas osobiście w godzinach urzędowania. Centrum NGO, przy Al. Konstytucji 3-go Maja 11.

Fotografie można również dostarczyć o sekretariatu Domu Kultury w Środzie Śląskiej, pl. Wolności 58.

Mamy nadzieję na pozytywny odbiór akcji i czekamy na zgłoszenia!

Centrum NGO Środa Śląska

 • 17
 • 2
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0


Najnowsze komentarze

 • Zenek powiedział(a) Więcej
  Pamiętacie to bicie piany na przełomie kadencji burmistrzów? A pamiętacie początek... godzinę temu.
 • byk powiedział(a) Więcej
  ale wypowiedź - pojechałaś po całości - współczuję ci 4 godziny temu.
 • sarna powiedział(a) Więcej
  Kujony jeb.... 4 godziny temu.
 • Roman powiedział(a) Więcej
  Tęcza - Korona 0:3 w.  5 godzin temu.

Najnowsze artykuły

Wyszukiwarka artykułów:

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

27.10.2021 07:11 wrote:

KUPIĘ ANTYKI różności - NAJLEPSZE CENY W REGIONIE - telefon - 603-567-304 - ZADZWOŃ ! Kupię za GOTÓWKĘ starą : Porcelanę, Ceramikę, Szkło,…

21.10.2021 07:53 wrote:

Do sprzedania Thermomix 5, kompletny w pełni sprawny. 2300 zł.  Środa Śl. tel. 728861091…

18.10.2021 18:05 wrote:

Dzień dobry, poszukujemy działki/domu w Środzie Śląskiej lub najbliższej okolicy. Dom może być do remontu. Nr telefonu 785 558 716 Maciej…

11.10.2021 12:03 wrote:

PŁACĘ GOTÓWKĄ za ANTYKI - OBRAZY, LAMPY, PORCELANA, CERAMIKA, SZTUĆCE, ZEGARY, SREBRO, SZABLE, RZEŹBY itp... - zadzwoń - 603 567 304 Mniejsz…

0
RAZEM