poniedziałek 06.04.2020

Imieniny: Izoldy Ireneusza

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Minister rodziny z wizytą w średzkim żłobku

Minister rodziny z wizytą w średzkim żłobku

11.02. 2020

Minister rodziny, pracy i polityki społecznej Marlena Maląg 10 lutego odwiedziła Żłobek Publicznyw Środzie Śląskiej. Podczas spotkania podsumowano wyniki wdrażania programu Maluch+, w zakresie dofinansowania na utworzenie nowych miejsc opieki dla dzieci do lat 3 na terenie gminy Środa Śląska.

Pani minister odwiedzając grupę Żabek obdarowała pociechy pluszakami. W podziękowaniu za złożenie wizyty w średzkiej placówce minister Marlena Maląg otrzymała z rąk dyrektora placówki wielkiego misia.

– Program Maluch wspiera funkcjonowanie żłobków na terenie gminy. To dzięki niemu możliwe było utworzenie dodatkowej 24 osobowej grypy żłobkowej. Dzieci z list rezerwowych w końcu doczekały się swojego miejsca w naszej placówce. Przyznawana dotacja pozwala na wykorzystanie dodatkowych środków na realizację zajęć wspomagających prawidłowy rozwój dzieci - zarówno motorykę, jaki wyobraźnię. Przyznać należy, że mało kiedy dzieci mają możliwość uczestniczyć w zajęciach typu dogoterapia, a w jednostkach objętych Programem Maluch jest to możliwe – dodaje Zbigniew Biliński, dyrektor Publicznego Żłobka w Środzie Śląskiej.

Na spotkanie z panią minister przybyli m.in.: Wojewoda Dolnośląski Jarosław Obremski, Poseł na Sejm RP Paweł Hreniak, Burmistrz Środy Śląskiej Adam Ruciński, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej Wioletta Borkowska i przedstawicielka Rady Rodziców.

(um) / fot. kb, gm

 
 

 
Komentarzy (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Wszyscy ładnie wyminieni z imienia i nazwiska. A kim jest Pani w czerwonej bluzce i w jakim charakterze była na spotkaniu?

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Ostatnio komentowane artykuły

Gazeta trochę nie nadąża, podaje stan niby na dzień 5.04 a już 4.04 powiatowa stacja sanitarna podała, że w na...
takich przygłupów jak ty powinni zamykać w psychiatryku, weź się zamknij w domu i nie wychodź i innym nie zabr...
Ty weź się rozbiegnij i przywal w ścianę może coś rozmumu nabije albo najlepiej pij olej tak jak wasz prezyden...

Lokalne ogłoszenia drobne

01.04.2020 09:09 wrote:

  Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i legityma…

31.03.2020 17:20 wrote:

Oferuję wiercenie studni głębinowej do 30 metrów. Metoda płuczkowa. Środa Śląska i okolice. Wiecej informacji pod nr 530836378.…

22.03.2020 14:24 wrote:

-Witam państwa zwracam się z prośba do wasz o pomoc ja wiem ze każdy pracuje by mieć wiem ze nie powinienem tak zebrać panuje wirus każdy p…