poniedziałek 25.09.2023

Imieniny: Aurelii Ładysława

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //


Młodzieżowa Rada Miejska z wizytą w Warszawie

SkomentujW poniedziałek 21 sierpnia Młodzieżowa Rada Miejska w Środzie Śląskiej na zaproszenie Ministra Cyfryzacji Janusza Cieszyńskiego zwiedziła Kancelarię Prezesa Rady Ministrów, Sejm Rzeczypospolitej Polskiej i Ministerstwo Cyfryzacji.


Fot. mrm Fot. mrm


 Młodzi rozpoczęli swój dzień od wejścia do KPRM, gdzie mogli zwiedzić najważniejsze sale w budynku, w tym tą, gdzie odbywają się posiedzenia Rady Ministrów i rozmowy z głowami innych państw. Zwiedzający poznali także historię gmachu i zasady, jakie obowiązują wszystkich przebywających w tejże instytucji.

Następnie udali się oni do najważniejszego miejsca w Polsce, czyli do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Tam w Sali Posiedzeń Sejmu młodzież mogła poznać historię tejże instytucji i to, jak w rzeczywistości wygląda praca Posła.

Całość wycieczki zakończyła się wizytą w Ministerstwie Cyfryzacji obiadem z Panem Januszem Cieszyńskim, a także rozmową o cyfryzacji i rozwoju cyfrowej Polski - najpierw w jego gabinecie, a na końcu z kierownikiem każdego oddziału Ministerstwa, którzy opowiedzieli młodym jak wygląda praca w budynku przy ul. Królewskiej.

Wszystkim wycieczka się bardzo podobała i wyszli bogatsi o nowe doświadczenia z zakresu wiedzy o społeczeństwie. Uczestnicy wycieczki serdecznie dziękują Panu Januszowi Cieszyńskiemu za tak świetnie zorganizowany dzień. Podziękowania kierują również w stronę Gminy Środa Śląska, która zapewniła im transport do Warszawy. 

(mrm)
   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

Sentymentalna podroż po PRL. Sklepowa na dzień dobry przyitala Cię  uprzejmym słowem.  Czego ... pan sobie ...
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 

Lokalne ogłoszenia drobne

05.09.2023 19:48 wrote:

Sprzedam dom w Wilczkowie gm. Malczyce, pow. 77,40 m2, trzy pokoje, cena 139000 zł, tel. 693623821…

05.09.2023 19:21 wrote:

Sprzedam mieszkanie składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, otwartego salonu. Lokal o powierzchni 109 m2, cena 350 000 zł do negocjacji…

23.08.2023 18:01 wrote:

Kupię - > ANTYKI < - SPRZĄTANIE - LIKWIDACJA MIESZKANIA / DOMU / KOLEKCJI -?- Kupuję Antyki - Płacę Gotówką ! Interesują mnie…

20.08.2023 07:03 wrote:

Muzeum Regionalne Środa Śląska            wymagania: Pracownik ochrony-wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony legitymacja osob…

taxi stas

hydrotech do gazety nowa reklama

Nie przegap tych artykułów.