piątek 27.11.2020

Imieniny: Waleriana Wergiliusza

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Na ul. Reymonta w Proszkowie praca wre

Na ul. Reymonta w Proszkowie praca wre

18.11. 2020
 •  

Trwa budowa nowej nawierzchni na ul. Reymonta w Proszkowie. Oprócz nawierzchni z kostki betonowej, pojawią się też miejsca postojowe. Gmina wyda na tę inwestycję 95 tys. zł.

Prace prowadzi firma WOD-BRUK z Prochowic. Na kontynuacji ul. Reymonta w Środzie Śląskiej powstaje nowa nawierzchnia z kostki betonowej. – Pojawią się również  4 miejsca postojowe i zjazdy do posesji – wyjaśnia Kierownik Wydziału Inwestycji Ireneusz Fura. Roboty powinny się zakończyć pod koniec tygodnia – dodaje Kierownik Fura.

Drogą tą, oprócz mieszkańców, będą poruszać się także busy. – Ta inwestycja to realizacja wniosku mieszkańców Proszkowa z 2019 roku i efekt dobrej współpracy z panem radnym Arkadiuszem Hibnerem oraz sołtysem Proszkowa Tomaszem Jamrozikiemzaznacza Burmistrz Środy Śląskiej Adam Ruciński.

(prg) / fot. um

ul. reymonta

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze

 • Tomek powiedział(a) Więcej
  Przecież infrastruktura chociażby w ciechowie pamięta jeszcze TP SA. Które od lat nie istnieje. Orange jako dostawca od lat ma w... 31 minut temu.
 • Orange Polska powiedział(a) Więcej
  Orange Polska jest jedynie operatorem tejże infrastruktury FTTH i właścicielem części od węzła szkieletowego do odbiorców. Natomiast... 41 minut temu.
 • Pan kierownik powiedział(a) Więcej
  Panie Maliniak! A co Pan o tym myśli? 2 godziny temu.
 • ale powiedział(a) Więcej
  przecież pisze że się przyznał ?? 2 godziny temu.
 • Władek powiedział(a) Więcej
  To nic złego, że zapytał. W internecie różne informacje są dodawana a w komentarzach tym bardziej trzeba uważać. 2 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

19.11.2020 08:17 wrote:

Sprzedam choinki świerk pospolity,srebrny, jodła kaukaska. Cena w zależności od wielkości i rodzaju drzewka 50-70 PLN Tel.606-953-368  …

11.11.2020 18:42 wrote:

GOTÓWKA bez potrzeby wychodzenia z DOMU - SZYBKI KONTAKT ! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce, Patery, Tace, Świeczniki, Por…

09.11.2020 17:30 wrote:

nauka projektowania 2D/3D, nauka rysunku technicznego (od rzutowania przez wymiarowanie po tolerowanie), wykonywanie rysunków techniczny, p…

04.11.2020 10:49 wrote:

 Poszukuję opieki nad 84 letnią kobietą . Najchętniej do wspólnego zamieszkania w mieszkaniu w Środzie Śląskiej . Osoba chodząca , w dużym …

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayNo special awareness requiredTomorrowNo special awareness required... więcej informacji.

Czytelniku!

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, udostępnij go! Pod tekstem znajdziesz opcję, dziękujemy.