Niedziela na średzkich Kajakach pełna atrakcji
oprac. TVi ROLAND Gazeta
Publikacja: 09.07.2021 | 13:57
Gmina Środa Śląska i Dom Kultury w Środzie Śląskiej zapraszają mieszkańców na niedzielne wydarzenia, które odbędą się na Kajakach.
Od godz. 14.00 będzie działać Gminna Strefa dla dzieci. Dla najmłodszych przygotowano m.in. dmuchańce, które będą kosztować symboliczną złotówkę. Ponadto dzieci będą mogły skorzystać z toru przeszkód dla zdalnie sterowanych samochodów lub wyspy z klockami. Odbędą się również warsztaty: z robotyki oraz tworzenia string-artu.
Wieczorem kibice zebrani na Kajakach będą mogli wspólnie obejrzeć finał Euro 2020 w Gminnej Strefie Kibica. Początek spotkania Anglia - Włochy o godz. 21.00. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania wydarzeń, jeśli warunki pogodowe będą niesprzyjające.
OLO

Aktualizacja: 09.07.2021 | 15:54
