sobota 13.08.2022

Imieniny: Diany Hipolita

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Nietuzinkowa wystawa fotografii wkrótce w średzkiej bibliotece
Już 7 lipca odbędzie się kolejne kulturalne wydarzenie w naszym mieście zatytułowane Miasto-Miejsce-Przestrzeń-Fotografie osobiste.


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w czwartek (7 lipca) do Galerii Czytelni Biblioteki Publicznej w Środzie Śląskiej przy pl. Wolności o godzinie 18:00 na wernisaż wystawy fotograficznej. Jej kuratorem jest Oliwer Cedzidło - fotograf, grafik, kreator, freelancer, który ukończył Jeleniogórską Szkołę Fotografii, studiował filozofię na Uniwersytecie Wrocławskim. Prowadził zajęcia fotograficzne w Domu Kultury w Środzie Śląskiej, a ta wystawa jest zwieńczeniem tygodni pracy jaką wykonał wraz z uczestnikami warsztatów.

Kurator i współautor fotografii Oliwer Cedzidło o wystawie: - Na wystawie można się spodziewać fotografii osobistych - opowieści o mieście, miejscu i przestrzeni, które autorom fotografii bliskie, wystawa jest podsumowaniem zajęć poświęconych fotografii, które prowadziłem w Domu Kultury. Fotografie prezentowane na wystawie są indywidualnym zapisem wrażeń i doświadczeń autorów i ich wrażliwości, przy pomocy różnych technik fotograficznych. Na wystawie będą prezentowane fotografie analogowe, cyfrowe, ale też fotografie wykonane technikami alternatywnymi takimi jak cyjanotypia czy brąz Van Dyka'. Dopełnieniem wystawy są Moje prace z serii Re-konstrukcje – Czas Utrwalony'', nawiązujące do głównego tematu wystawy: Miasto – Miejsce – Przestrzeń – Fotografie osobiste. Zapraszam serdecznie.

Na wystawie zobaczymy fotografie trzech autorów: Oliwera Cedzidło, Jolanty Kopacz i Dagmary Skalskiej.

(jk)

plakat fotografiaz2022d

...kolejna ciekawa oferta to:

 

  • hahah powiedział(a) Więcej
    oni na serio w telewizjii propagandowej puszczają w TVPIS wiadomościach takie newsy? 4 godziny temu.
  • hehehe powiedział(a) Więcej
    Czyli Adaś nadal topi środki finansowe Gminy... Utopił już osiedle socjalne na Wiejskiej... Za chwile utopi fundusz Covidowy którego nie zdąży... 4 godziny temu.
  • Zainteresowany powiedział(a) Więcej
    Ale pierdy pola gadasz zrzut ścieków z czajki-twoje TVP jedną zdechłą rybę pokazywało przez dwa tygodnie dziesięć razy dziennie. Jakoś nie... 5 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…