niedziela 21.04.2024

Imieniny: Bartosza Feliksa

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250


Odkryj Nowe Możliwości dla Twojej firmy z Dolnośląskim Funduszem Rozwoju

SkomentujW obliczu wyzwań ekonomicznych, z jakimi borykają się przedsiębiorcy na każdym etapie rozwoju ich działalności, Dolnośląski Fundusz Rozwoju (DFR) staje się kluczowym partnerem w eliminowaniu barier finansowych. Nasza misja skupia się na wspieraniu mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) z Dolnego Śląska, które poszukują stabilności oraz możliwości rozwoju.Nasze Instrumenty Finansowe – Twoja Szansa na Rozwój

DFR oferuje Pożyczki na Rozwój, obejmujące Pożyczkę Obrotową (PO) oraz Pożyczkę Inwestycyjną (PI), dostosowane do specyficznych potrzeb przedsiębiorstw. Pożyczka Obrotowa umożliwia finansowanie bieżącej działalności, takiej jak zakup środków obrotowych czy pokrywanie kosztów funkcjonowania firmy. Z kolei Pożyczka Inwestycyjna przeznaczona jest na wydatki związane z inwestycjami w aktywa trwałe i wartości niematerialne, wspierając tym samym ekspansję i modernizację przedsiębiorstw.

Przejdź do oferty: https://www.dfr.org.pl/oferta/pozyczki-na-rozwoj/

Dodatkowo w ofercie DFR znajduje się Reporęczenie REPO2, które obejmuje szeroki zakres poręczeń, od kredytów po leasing. To wszechstronne rozwiązanie, mające na celu zwiększenie zdolności kredytowej firm oraz poprawę warunków finansowania.

Przejdź do oferty: https://www.dfr.org.pl/oferta/reporeczenie-repo2/

Dlaczego My?

- Preferencyjne Warunki Finansowania: Oferujemy pożyczki z oprocentowaniem już od 2,39%, co stanowi atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych form finansowania (dotyczy produktu Pożyczki Obrotowej w ramach Pożyczki na Rozwój).

- Wsparcie Na Każdym Etapie Rozwoju: Niezależnie od tego, czy jesteś mikroprzedsiębiorstwem, czy średnią firmą, nasze produkty finansowe są zaprojektowane, by wspierać Twój rozwój.

- Lokalne Zaangażowanie: Skupiamy się na wspieraniu dolnośląskich firm, które są fundamentem lokalnej gospodarki i społeczności.

Dla Kogo Nasza Oferta?

Skorzystać mogą przedsiębiorcy z Dolnego Śląska, którzy zmagają się z konsekwencjami epidemii Covid-19, jak spadek przychodów czy ograniczenie inwestycji. Szczególnie zachęcamy do aplikowania firmy z branż kluczowych dla regionu, takich jak turystyka, usługi noclegowe czy gastronomia.

Dolnośląski Fundusz Rozwoju

Dolnośląski Fundusz Rozwoju to więcej niż źródło finansowania. Jesteśmy partnerem dla lokalnych przedsiębiorstw, dbając o zrównoważony rozwój i reinwestowanie środków w przyszłość Dolnego Śląska. Dzięki naszym programom wsparcia, mikro- staje się małe, małe staje się średnie, a średnie rośnie w siłę, aby stać się dużym.

Rozwijaj Swoją Firmę z DFR

Nie pozwól, aby bariery finansowe stały na drodze do realizacji Twoich biznesowych ambicji. Skorzystaj z naszej oferty i daj swojej firmie szansę na rozwój. Dowiedz się więcej na temat naszych produktów i zacznij tworzyć przyszłość swojej firmy już dziś.

Dolnośląski Fundusz Rozwoju – razem budujemy silniejszą gospodarkę regionu.

(mpr)

artykul dla gmin

fb post dla gmin

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Ja Wam naprawde wspolczuje. Daliscie sie wciagnac w telewizyjna narracje obrzucania sie blotem przez politykow zarowno ...
Bardzo ciekawe przesłaniem widzę w Twoim komentarzu, bo jest Bóg, Ojczyzna, oskarżenia, poniżenie, nienawiść, złorzeczenie. A ...
Aleksandra Perużyńska Nowi radni Rady Powiatu wybrani!
Jak można głosować na zdrajców Polski na ludzi którzy nawołują do wojny którzy chcą odebrać nam ...

Lokalne ogłoszenia drobne

19.03.2024 15:58 wrote:

Sprzedam mieszkanie 76,02m2 w Środzie Śląskiej przy ul. Jesionowej. Mieszkanie prawie w całości wykończone. https://www.otodom.pl/pl/oferta/mies…

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

13.02.2024 21:00 wrote:

Rower męski trekingowy UNIVEGA modelTerreno, koła 28", rama aluminiowa, osprzęt marki SHIMANO  DEORE. Rower jest zadbany, po sezon…

17.01.2024 21:24 wrote:

Kupię działkę lub dom. Ciechów i pobliska okolica. Telefon: 724 326 164 …

ekogroszek baner

glory

komnet internet

Nie przegap tych artykułów.