Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Orszak Trzech Króli w Środzie Śląskiej

Orszak Trzech Króli w Środzie Śląskiej

30.12. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

Już po raz czwarty ulicami Środy Śląskiej w poniedziałek, 6 stycznia 2020 roku, przejdzie Orszak Trzech Króli. Serdecznie zapraszamy do wspólnego wędrowania za gwiazdą i Mędrcami.

Świętowanie rozpocznie msza św. o godz. 12:00 w kościele pw. św. Andrzeja Apostoła w Środzie Śląskiej. Tuż po niej, wyposażeni w orszakowe gadżety, wyruszymy za Trzema Królami, by ostatecznie dotrzeć na średzki rynek do specjalnie przygotowanej szopki. Tam będziemy wspólnie kolędować oraz kosztować przygotowanych przysmaków: gorącej grochówki, pierników oraz innych wypieków. 

Zachęcamy również rodziny do przygotowania rodzinnych flag orszakowych – na materiale można zaprezentować swoje hasło, nazwisko, twarze lub cokolwiek podpowie kreatywność. Rodziny, które najpiękniej zaprezentują się podczas orszaku otrzymają nagrody!

Podczas tej edycji Orszaku Trzech Króli w Mieście Skarbów chcemy również poprosić wszystkich Państwa o pomoc w organizacji wydarzenia. Dlatego 6 stycznia pojawią się orszakowe puszki – będziemy zbierać fundusze, które ułatwią organizację kolejnych edycji OTK.

Spędźmy ten dzień razem na Orszaku Trzech Króli w Mieście Skarbów!

(mw)

plakat 2020

 

 
Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację