wtorek 18.01.2022

Imieniny: Małgorzaty Piotra

Otwarcie wystawy prac podopiecznych Dziennego Domu Senior+

Otwarcie wystawy prac podopiecznych Dziennego Domu Senior+

Wt, 28.09.2021 15:35
 •  

Z okazji Dnia Seniora, który przypada 1 października, odbędzie się o godz. 10:00 w Muzeum Regionalnym w Środzie Śląskiej inauguracja wystawy prac uczestników Dziennego Domu Senior+. Wystawa dostępna będzie dla zwiedzających przez cały październik, czyli od 1 do 31.10.2021r.


Na wystawie prezentowane będą prace wykonane przez uczestników Dziennego Domu „Senior+” od początku jego funkcjonowania, czyli od 28.06.2021r. W okresie tych trzech miesięcy seniorzy mieli możliwość wykonywania prac różnymi technikami, zarówno indywidualnie, jak i w grupie, co zaowocowało powstaniem prac ciekawych, inspirujących i niepowtarzalnych. Zapraszamy do oglądania.

Podczas otwarcia wystawy przewidziany jest dla gości słodki poczęstunek, aby umilić czas spędzany podczas oglądania prac i wspólnych rozmów.

W dniu otwarcia wystawy przygotowujemy także dla gości niespodziankę w postaci śpiewu oraz loterii, w której będzie można wylosować kilka prac wykonanych przez uczestników Dziennego Domu Senior+.

Organizatorem wystawy jest Dzienny Dom Senior+ w Środzie Śląskiej, a partnerami są Muzeum Regionalne oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.

(prg)

dzien seniora 2021 x ostateczna wersja 1

 • 10
 • 1
 • 0
 • 1
 • 0
 • 0

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • Spostrzegawczy# powiedział(a) Więcej
  To już kolejna inwestycja z pieniędzy gminy, która nie jest dopilnowana przez kierownika... 18 minut temu.
 • marek perlak powiedział(a) Więcej
  po prostu potrafie logicznie myslec !!! 10 godzin temu.
 • Beta powiedział(a) Więcej
  Pewnie nic nie zapłacili firmie i firma się wkurzy, ale partacze powinni poprawić i wtedy... 10 godzin temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

06.01.2022 11:32 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - NIERUCHOMOŚCI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI ...Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, o…

20.12.2021 17:30 wrote:

Witam. Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku w Ciechowie przy ulicy Osiedlowej. 3 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,garaż i dwie piwnice. Położon…

17.12.2021 11:39 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - GOTÓWKA - ZADZWOŃ NAJLEPSZE CENY - SKUP ANTYKÓW !!!!!!!!!! - Stare Malarstwo : Obrazy, Grafiki, …

10.12.2021 10:48 wrote:

Za darmo oddam dwa foteliki samochodowe dla dzieci w wieku do lat 5 w bardzo dobrym stanie. Miejscowość Środa Śląska - odbiór własny. Konta…