Pani Irena Bruszko skończyła 100 lat!

Pani Irena Bruszko skończyła 100 lat!

02.06. 2019

1 czerwca br. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Środzie Śląskiej, 100. urodziny obchodziła Pani Irena Bruszko, mieszkanka gminy Środa Śląska.

Sto lat to czas, w którym można zebrać mnóstwo cennych doświadczeń, życiowej mądrości oraz przeżyć wspaniałe chwile. Rodzina, o której z dumą opowiadała jubilatka, jest jej zdaniem najważniejsza. - Życzę Wam wszystkim wiele lat – kilkukrotnie te słowa kierowała jubilatka do swoich bliskich.

W tym wyjątkowym dniu Pani Irenie towarzyszyli również przedstawiciele władz samorządowych. Burmistrz Środy Śląskiej Adam Ruciński, złożył Jubilatce życzenia dalszych lat w dobrym zdrowiu, aby każdy dzień był radosny, pełen życzliwości i miłości osób bliskich. Ponadto dziękował za poświęcenie dla rodziny i ojczyzny. Włodarz miasta i przewodniczący Rady Miejskiej Jerzy Kryciński, wręczyli Pani Irenie bukiet wiosennych kwiatów, odzwierciedlający pozytywny charakter Jubilatki, która w tym dniu żartowała i uśmiechała się do wszystkich.

- Dzień 100. urodzin w życiu człowieka, to chwila niecodzienna i doniosła, której niewielu z nas będzie zapewne miało szanse doświadczyć. Dane było Pani przeżyć cały wiek naszej polskiej historii, doświadczyć trudów i radości z nim związanych. Była Pani obserwatorem zmieniającego się świata, jak również świadkiem i uczestnikiem wielu spektakularnych wydarzeń upływających na życie każdego  z nas. Jubileusz 100. urodzin, to także swego rodzaju nagroda za własną dbałość o zdrowie, odpowiedni tryb życia i pogodę ducha. Wszyscy mamy świadomość, jak trudno zachować w tym względzie wewnętrzną wytrwałość i dlatego serdecznie gratuluję Pani pokazanej prze lata siły charakteru. Dzisiejszy dzień jest wyjątkowym świętem, jest chwilą radości dla Pani, dla Pani bliskich i okazją do spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Życzę, aby kolejne lata mijały Pani w atmosferze miłości i wsparcia, niech każda chwila będzie dla Pani źródłem szczęścia, spokoju i zdrowia... - czytał w liście  od Wojewody Dolnośląskiego Pawła Hreniaka, przewodniczący RM Jerzy Kryciński.

Po oficjalnej części uroczystości, Jubilatka przyjmowała życzenia i prezenty. Nie zabrakło urodzinowego toastu i "wyśpiewanych" życzeń. 

(kb) / fot. kb

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację