czwartek 09.07.2020

Imieniny: Lukrecji Weroniki

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Pani Irena Bruszko skończyła 100 lat!

Pani Irena Bruszko skończyła 100 lat!

02.06. 2019

1 czerwca br. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Środzie Śląskiej, 100. urodziny obchodziła Pani Irena Bruszko, mieszkanka gminy Środa Śląska.

Sto lat to czas, w którym można zebrać mnóstwo cennych doświadczeń, życiowej mądrości oraz przeżyć wspaniałe chwile. Rodzina, o której z dumą opowiadała jubilatka, jest jej zdaniem najważniejsza. - Życzę Wam wszystkim wiele lat – kilkukrotnie te słowa kierowała jubilatka do swoich bliskich.

W tym wyjątkowym dniu Pani Irenie towarzyszyli również przedstawiciele władz samorządowych. Burmistrz Środy Śląskiej Adam Ruciński, złożył Jubilatce życzenia dalszych lat w dobrym zdrowiu, aby każdy dzień był radosny, pełen życzliwości i miłości osób bliskich. Ponadto dziękował za poświęcenie dla rodziny i ojczyzny. Włodarz miasta i przewodniczący Rady Miejskiej Jerzy Kryciński, wręczyli Pani Irenie bukiet wiosennych kwiatów, odzwierciedlający pozytywny charakter Jubilatki, która w tym dniu żartowała i uśmiechała się do wszystkich.

- Dzień 100. urodzin w życiu człowieka, to chwila niecodzienna i doniosła, której niewielu z nas będzie zapewne miało szanse doświadczyć. Dane było Pani przeżyć cały wiek naszej polskiej historii, doświadczyć trudów i radości z nim związanych. Była Pani obserwatorem zmieniającego się świata, jak również świadkiem i uczestnikiem wielu spektakularnych wydarzeń upływających na życie każdego  z nas. Jubileusz 100. urodzin, to także swego rodzaju nagroda za własną dbałość o zdrowie, odpowiedni tryb życia i pogodę ducha. Wszyscy mamy świadomość, jak trudno zachować w tym względzie wewnętrzną wytrwałość i dlatego serdecznie gratuluję Pani pokazanej prze lata siły charakteru. Dzisiejszy dzień jest wyjątkowym świętem, jest chwilą radości dla Pani, dla Pani bliskich i okazją do spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Życzę, aby kolejne lata mijały Pani w atmosferze miłości i wsparcia, niech każda chwila będzie dla Pani źródłem szczęścia, spokoju i zdrowia... - czytał w liście  od Wojewody Dolnośląskiego Pawła Hreniaka, przewodniczący RM Jerzy Kryciński.

Po oficjalnej części uroczystości, Jubilatka przyjmowała życzenia i prezenty. Nie zabrakło urodzinowego toastu i "wyśpiewanych" życzeń. 

(kb) / fot. kb

 

 
Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Najnowsze artykuły

Koronawirus / statystyki:

Najnowsze komentarze

Piszę tu do tych wszystkich internetowych bohaterów: co wy macie z tym oczernianiem ludzi przez inte...
Mieszkaniec skomentował/a Długa w Szczepanowie w trakcie remontu
A kiedy remont ulicy kasztanowej? Te ciągłe łatanie jest jeszcze bardziej niebezpieczne niż dziury, ...
Powinni mu nogę odstrzelić za to co zrobił! Może drugi by później więcej myślał przy zatrzymaniu. Na...
Cześć wszystkim. Jestem tutaj, aby zeznawać, jak dostałem moją pożyczkę od pani Valeria Ali po tym, ...

Lokalne ogłoszenia drobne

29.06.2020 13:04 wrote:

Kupię przeróżne Antyki – Starocie z Domu, Mieszkania, Strychu, Willi ... Kupię wszystko co będzie przedwojenne, w każdym stanie, bez specyf…

29.06.2020 11:20 wrote:

Sprzedam dom wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony o powierzchni 125 m2 ulokowany  na działce o rozmiarze 22 arów. Dom znajduje się  w miej…

24.06.2020 11:34 wrote:

Sprzedam bujaczek dla niemowlaka stan bardzo dobry tel.kontaktowy 607 139 663…

23.06.2020 08:22 wrote:

Zatrudnię mechanika samochodowego, wymagane doświadczenie w naprawie aut osobowych.  Numer kontaktowy 694 340 622…