piątek 27.05.2022

Imieniny: Augustyna Juliana

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Pasowanie na przedszkolaka w średzkim przedszkolu nr 1
Długo wyczekiwane wydarzenie jakim było pasowanie na przedszkolaka, wreszcie mogło się odbyć. Pomimo wielu niesprzyjających okoliczności, doszło do skutku i było ogromnym przeżyciem dla najmłodszych przedszkolaków.

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, pierwsza tak ważna dla 3-latków z grup "Grzybki" i "Tygryski". Od tego dnia stały się bowiem oficjalnie przedszkolakami.

W dzień, w którym odbywało się pasowanie, od samego rana trwały przygotowania. Dzieci z pomocą swoich pań, dekorowały sale i ustrajały w kolorowe baloniki.

Uroczystość rozpoczęły występy dzieci. Mali artyści zaprezentowali program artystyczny, do którego przygotowywali się od dłuższego czasu. Były to piosenki, wiersze oraz tańce. Maluszki najlepiej jak umiały, pokazały swoje umiejętności, dając tym samym dowód na to, jak dużo już potrafią.

Po części artystycznej nastąpił akt pasowania przez panią dyrektor Bogusławę Hryńczak.

Dzieci obiecały, że będą zgodnie bawić się z innymi dziećmi, przychodzić każdego dnia z uśmiechem do przedszkola, słuchać swoich pań, pomagać kolegom i być dzielnym przedszkolakiem.

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia, każdy przedszkolak otrzymał dyplom, medal oraz słodki upominek wręczany przez panią wicedyrektor Małgorzatę Abel oraz panie wychowaczynie Angelikę Pelę, Annę Strzelecką i Annę Mazurek.

Angelika Pela

REKLAMA. Personalizowane,czyli na miarę! Z tekstem dopasowanym do twoich potrzeb, zdjęciami wkomponowanymi w ilustracje, życzeniami i dedykacją. W miękkiej lub twardej oprawie albo na tekturze. Znajdź idealną personalizowaną książkę na prezent, zabawę lub zbliżenie się z dzieckiem.

<-- || -->

  • Greg powiedział(a) Więcej
    Rząd nie ma swoich pieniędzy. Rozdaje im nasze pieniądze... 29 minut temu.
  • Ełro powiedział(a) Więcej
    uuuu uuu uu spocisz się. 42 minut temu
  • Szymborska powiedział(a) Więcej
    Nawet Wiktor uciekł do Miękini do Gregorczyna. godzinę temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

16.05.2022 15:56 wrote:

Szukam pomieszczenia do wynajęcia o wymiarach min. 2x8 metrów i wysokości min 3,2 metrów na ternie Środy Śląskiej. Kontakt: 515792001.…

20.04.2022 12:30 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - STAROCIE - DZIEŁA SZTUKI - Stare PAMIĄTKI, Wartościowe DROBIAZGI - Różności !Kupię przeróżne Antyki - Starocie z Domu, Miesz…

11.04.2022 10:20 wrote:

Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy, Obrazki np. z likwidacji kolekcji, może po dziadkach, ze strychu, mieszkania, domu, może zawadza…

08.03.2022 12:05 wrote:

Cześć, dzisiaj tj 8.03 około 10:30, w okolicy Kościuszki 42 znalazłem klucze, Kontakt do mnie :  5(x)7(x)8(x) 9(x)1(x)7(x)  6(x)6(x)7(x) …