piątek 24.09.2021

Imieniny: Gerarda Teodora

Pierwsze warcabowe Grand Prix Polski w Środzie Śląskiej

Pierwsze warcabowe Grand Prix Polski w Środzie Śląskiej

Wt, 31.08.2021 09:21
 •  

Do naszego miasta pierwszy raz w historii zawita Grand Prix Polski. Jest to wydarzenie wielkiej wagi mające na celu popularyzację gry w warcaby oraz spędzenie czasu wolnego nie tylko aktywnie ale również we wspaniałej atmosferze.


Nie potrafimy grać? To nie problem, najlepsza nauka to udział w zawodach. Wstydzimy się, że przegramy? To żaden wstyd, w świecie Wielkiej Rodziny Warcabowej nikt nikogo nie krytykuje, a potrafi doradzić. Dodatkowo można przyjść dzień przed zawodami i podszkolić się pod okiem doświadczonych licencjonowanych instruktorów warcabowych. Zapraszamy na szkolenie 10 września 2021 roku do Szkoły Podstawowej numer 3 w Środzie Śląskiej w godzinach 15.30 – 19.00.

Kto kiedykolwiek przyszedł i zagrał na turnieju, ten zawsze wychodził zadowolony. Dodatkowo nasza impreza połączona będzie z odbywającym się w Środzie Śląskiej Świętem Wina. W zawodach może wziąć udział każdy, kto tylko wyraża chęć gry w warcaby bez względu na wiek i posiadane umiejętności.

W związku z tym mamy zaszczyt zaprosić Szanownych Państwa – dzieci, młodzież i dorosłych, seniorów, sprawnych i niepełnosprawnych na VII GRAND PRIX POLSKI 2021 w Warcabach Stupolowych, które odbędzie się 11 września 2021 roku w Szkole Podstawowej numer 3 w Środzie Śląskiej przy ul. Górnej. Startujemy o godzinie 10.00.

Dla najlepszych trójek zawodniczek i zawodników w poszczególnych kategoriach rozdane zostaną medale, dyplomy i słodycze dla wszystkich uczestników, odbędzie się też losowanie nagród.

Zawodniczki i zawodnicy wystąpią w następujących grupach (kategoriach) wiekowych:

Liga Żaków – dziewczęta i chłopcy – rocznik 2013 i młodsi

Liga Orlików – dziewczęta i chłopcy – rocznik 2011 i 2012

Liga Młodzików – dziewczęta i chłopcy – rocznik 2008 i 2010

Ekstraliga – kobiety i mężczyźni – rocznik 2007 i starsi

Nagradzanie zawodników odbędzie się na Rynku w Środzie Śląskiej gdzie będzie ustawione podium. Najmłodsi Żacy zostaną nagrodzeni ok. godz. 13.00, Orlicy ok. godz. 14.00, Młodzicy ok. godz. 15.00, a Ekstraliga ok. godz. 16.00.

Na średzkim Rynku w dniu 11 września odbędzie się również prezentacja gry logicznej – warcaby.

Zgłoszenia do 24 godzin przed każdym turniejem na e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z kopią do Dyrektora Turnieju Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub w miarę wolnym miejsc do 15 minut przed zawodami.

Mieszkańcy Gminy Środa Śląska są zwolnieni z opłaty wpisowego (wystarczy okazać dowód osobisty bądź legitymację szkolną, studencką itd.).

Pamiętajmy że: warcaby rozwijają umysł, uczą pozytywnego myślenia oraz pomagają się odstresować, zapewniają wypełnienie czasu wolnego w aktywny sposób.

Patronat medialny nad turniejem sprawuje TVi Roland.

Wśród naszych lokalnych Partnerów są m.in. Urząd Gminy w Środzie Śląskiej oraz Dom Kultury w Środzie Śląskiej, Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Śląskiej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

W imieniu organizatorów

Kierownik Turnieju

Robert Sobczyk

 • 4
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0


Najnowsze komentarze

 • Jurex powiedział(a) Więcej
  Tak, kiedy nie przyjdziesz to nie ma albo na zwolnieniu.  4 godziny temu.
 • Jurex powiedział(a) Więcej
  Napisz to na krajowej mapie zagrożeń to może sobie któryś pan niebieski przypomni o twojej... 4 godziny temu.
 • Maniula powiedział(a) Więcej
  za publiczne pieniądze można się pobawić w dewelopera, a kto za to zapłaci?... 4 godziny temu.
 • Małgosia powiedział(a) Więcej
  Ten od komendy dostał teraz ciepłą posadkę we Wro! 5 godzin temu.

Najnowsze artykuły

piątek / 24.09.2021 / 10:07

W poszukiwaniu jesieni

"Liście się złocą w całym lesie,to znak właśnie, że już jesień.Lasem, łąką, polemchodzi ze złocistym parasolem"
czwartek / 23.09.2021 / 17:47

Światowy Dzień Sybiraka

17 września w Środzie Śląskiej uroczyście obchodzono Światowy Dzień Sybiraka. W kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego ks. Rafał Kasprzak odprawił…

Wyszukiwarka artykułów:

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

21.09.2021 14:44 wrote:

PORZĄDKI - PRZEPROWADZKA - ZMIANA WYSTROJU - POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKĘ ? DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry EXTRA GOTÓWKĄ - kupię Antyki / Starocie…

16.09.2021 21:41 wrote:

Internetowa Galeria Handlowa oferuje wszystkie oferty i usługi które są w galeriach stacjonarnych.Zakupy szeroka oferta sklepów np. z odzie…

04.09.2021 02:53 wrote:

Witam. Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku w Ciechowie przy ulicy Osiedlowej. 3 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,garaż i dwie piwnice. Położon…

03.09.2021 07:44 wrote:

KUPIĘ Antyki / Starocie - PORZĄDKI, LIKWIDACJA MIESZKANIA, DOMU, WILLI, KOLEKCJI ANTYKÓW ... Zadzwoń ! KUPIĘ od ręki za GOTÓWKĘ stare : Obr…