wtorek 16.08.2022

Imieniny: Stefana Rocha

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Pierwsze warcabowe Grand Prix Polski w Środzie Śląskiej
Do naszego miasta pierwszy raz w historii zawita Grand Prix Polski. Jest to wydarzenie wielkiej wagi mające na celu popularyzację gry w warcaby oraz spędzenie czasu wolnego nie tylko aktywnie ale również we wspaniałej atmosferze.


Nie potrafimy grać? To nie problem, najlepsza nauka to udział w zawodach. Wstydzimy się, że przegramy? To żaden wstyd, w świecie Wielkiej Rodziny Warcabowej nikt nikogo nie krytykuje, a potrafi doradzić. Dodatkowo można przyjść dzień przed zawodami i podszkolić się pod okiem doświadczonych licencjonowanych instruktorów warcabowych. Zapraszamy na szkolenie 10 września 2021 roku do Szkoły Podstawowej numer 3 w Środzie Śląskiej w godzinach 15.30 – 19.00.

Kto kiedykolwiek przyszedł i zagrał na turnieju, ten zawsze wychodził zadowolony. Dodatkowo nasza impreza połączona będzie z odbywającym się w Środzie Śląskiej Świętem Wina. W zawodach może wziąć udział każdy, kto tylko wyraża chęć gry w warcaby bez względu na wiek i posiadane umiejętności.

W związku z tym mamy zaszczyt zaprosić Szanownych Państwa – dzieci, młodzież i dorosłych, seniorów, sprawnych i niepełnosprawnych na VII GRAND PRIX POLSKI 2021 w Warcabach Stupolowych, które odbędzie się 11 września 2021 roku w Szkole Podstawowej numer 3 w Środzie Śląskiej przy ul. Górnej. Startujemy o godzinie 10.00.

Dla najlepszych trójek zawodniczek i zawodników w poszczególnych kategoriach rozdane zostaną medale, dyplomy i słodycze dla wszystkich uczestników, odbędzie się też losowanie nagród.

Zawodniczki i zawodnicy wystąpią w następujących grupach (kategoriach) wiekowych:

Liga Żaków – dziewczęta i chłopcy – rocznik 2013 i młodsi

Liga Orlików – dziewczęta i chłopcy – rocznik 2011 i 2012

Liga Młodzików – dziewczęta i chłopcy – rocznik 2008 i 2010

Ekstraliga – kobiety i mężczyźni – rocznik 2007 i starsi

Nagradzanie zawodników odbędzie się na Rynku w Środzie Śląskiej gdzie będzie ustawione podium. Najmłodsi Żacy zostaną nagrodzeni ok. godz. 13.00, Orlicy ok. godz. 14.00, Młodzicy ok. godz. 15.00, a Ekstraliga ok. godz. 16.00.

Na średzkim Rynku w dniu 11 września odbędzie się również prezentacja gry logicznej – warcaby.

Zgłoszenia do 24 godzin przed każdym turniejem na e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z kopią do Dyrektora Turnieju Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub w miarę wolnym miejsc do 15 minut przed zawodami.

Mieszkańcy Gminy Środa Śląska są zwolnieni z opłaty wpisowego (wystarczy okazać dowód osobisty bądź legitymację szkolną, studencką itd.).

Pamiętajmy że: warcaby rozwijają umysł, uczą pozytywnego myślenia oraz pomagają się odstresować, zapewniają wypełnienie czasu wolnego w aktywny sposób.

Patronat medialny nad turniejem sprawuje TVi Roland.

Wśród naszych lokalnych Partnerów są m.in. Urząd Gminy w Środzie Śląskiej oraz Dom Kultury w Środzie Śląskiej, Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Śląskiej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

W imieniu organizatorów

Kierownik Turnieju

Robert Sobczyk

<-- || -->

  • Ania powiedział(a) Więcej
    Najwspanialsza jest nasza Orkiestra ? Mniej niż minutę temu
  • Asia powiedział(a) Więcej
    Zgadzam się . Takie dwie imprezy w lecie by się przydały. Tylko uwzględnić zakaz wstępu do lat 16. Dzieci tam są niepotrzebne. 6 minut temu.
  • Mietek powiedział(a) Więcej
    Już wpisuje.... Rok wyborczy się zbliża więc piguły gratis 8 minut temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…