sobota 29.01.2022

Imieniny: Franciszka Józefa

Pierwsze warcabowe Grand Prix Polski w Środzie Śląskiej

Pierwsze warcabowe Grand Prix Polski w Środzie Śląskiej

Wt, 31.08.2021 09:21
 •  

Do naszego miasta pierwszy raz w historii zawita Grand Prix Polski. Jest to wydarzenie wielkiej wagi mające na celu popularyzację gry w warcaby oraz spędzenie czasu wolnego nie tylko aktywnie ale również we wspaniałej atmosferze.


REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nie potrafimy grać? To nie problem, najlepsza nauka to udział w zawodach. Wstydzimy się, że przegramy? To żaden wstyd, w świecie Wielkiej Rodziny Warcabowej nikt nikogo nie krytykuje, a potrafi doradzić. Dodatkowo można przyjść dzień przed zawodami i podszkolić się pod okiem doświadczonych licencjonowanych instruktorów warcabowych. Zapraszamy na szkolenie 10 września 2021 roku do Szkoły Podstawowej numer 3 w Środzie Śląskiej w godzinach 15.30 – 19.00.

Kto kiedykolwiek przyszedł i zagrał na turnieju, ten zawsze wychodził zadowolony. Dodatkowo nasza impreza połączona będzie z odbywającym się w Środzie Śląskiej Świętem Wina. W zawodach może wziąć udział każdy, kto tylko wyraża chęć gry w warcaby bez względu na wiek i posiadane umiejętności.

W związku z tym mamy zaszczyt zaprosić Szanownych Państwa – dzieci, młodzież i dorosłych, seniorów, sprawnych i niepełnosprawnych na VII GRAND PRIX POLSKI 2021 w Warcabach Stupolowych, które odbędzie się 11 września 2021 roku w Szkole Podstawowej numer 3 w Środzie Śląskiej przy ul. Górnej. Startujemy o godzinie 10.00.

Dla najlepszych trójek zawodniczek i zawodników w poszczególnych kategoriach rozdane zostaną medale, dyplomy i słodycze dla wszystkich uczestników, odbędzie się też losowanie nagród.

Zawodniczki i zawodnicy wystąpią w następujących grupach (kategoriach) wiekowych:

Liga Żaków – dziewczęta i chłopcy – rocznik 2013 i młodsi

Liga Orlików – dziewczęta i chłopcy – rocznik 2011 i 2012

Liga Młodzików – dziewczęta i chłopcy – rocznik 2008 i 2010

Ekstraliga – kobiety i mężczyźni – rocznik 2007 i starsi

Nagradzanie zawodników odbędzie się na Rynku w Środzie Śląskiej gdzie będzie ustawione podium. Najmłodsi Żacy zostaną nagrodzeni ok. godz. 13.00, Orlicy ok. godz. 14.00, Młodzicy ok. godz. 15.00, a Ekstraliga ok. godz. 16.00.

Na średzkim Rynku w dniu 11 września odbędzie się również prezentacja gry logicznej – warcaby.

Zgłoszenia do 24 godzin przed każdym turniejem na e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z kopią do Dyrektora Turnieju Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub w miarę wolnym miejsc do 15 minut przed zawodami.

Mieszkańcy Gminy Środa Śląska są zwolnieni z opłaty wpisowego (wystarczy okazać dowód osobisty bądź legitymację szkolną, studencką itd.).

Pamiętajmy że: warcaby rozwijają umysł, uczą pozytywnego myślenia oraz pomagają się odstresować, zapewniają wypełnienie czasu wolnego w aktywny sposób.

Patronat medialny nad turniejem sprawuje TVi Roland.

Wśród naszych lokalnych Partnerów są m.in. Urząd Gminy w Środzie Śląskiej oraz Dom Kultury w Środzie Śląskiej, Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Śląskiej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

W imieniu organizatorów

Kierownik Turnieju

Robert Sobczyk

 • 4
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • Kristof powiedział(a) Więcej
  Gabriel jeździ,puścili dziada...gówno 16 lat,bez prawka i ile fabryka dała główną drogą!A na dodatek dziwnym trafem zaczęły znikać katalizatory.. 8 minut temu.
 • wolontariusz powiedział(a) Więcej
  Sztab WOŚP Domu Kultury w Środy Śląskiej  oraz sztab WOŚP z Wilkszyna połączyły siły przed zbliżającym się finałem WOŚP i razem... godzinę temu.
 • Dorota powiedział(a) Więcej
  To samo co z droga przy biedronce, krzyczeliście, tupaliscie, że musi zrobić i co? Teraz Polbus sam za swoje, prywatne środki ja zrpbi bo to jest... 2 godziny temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

25.01.2022 11:58 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztuć…

23.01.2022 18:18 wrote:

Praca dla pomocy kuchennej /kucharki - dorywcza w weekendy lub w tygodniu - tel 885 17 64 63…

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …