środa 22.01.2020

Imieniny: Anastazego Wincentego

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Pierwszy etap budowy świetlicy w Kobylnikach ukończony

Pierwszy etap budowy świetlicy w Kobylnikach ukończony

08.01. 2020
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

Świetlica w Kobylnikach to obiekt długo wyczekiwany przez mieszkańców. Zadanie inwestycyjne rozbite zostało na 2 lata. Właśnie ukończono pierwszy etap budowy, który obejmował prace budowlane i wykończeniowe.

W drugim etapie tj. w 2020 roku zaplanowano wyposażenie, prace związane z zagospodarowaniem terenu, roboty nawierzchniowe oraz montaż ogrodzenia. Wyposażona zostanie w komputery, które umożliwią przeprowadzenie zajęć komputerowych oraz sprzęt multimedialny, który umożliwi przeprowadzenie kreatywnych zajęć ruchowych. Świetlica ma inspirować do działań, w których będzie biło serce lokalnej społeczności oraz integracji pokoleń.

Wykonawcą inwestycji jest firma EL-SOL z Lubszy. Kontrakt opiewa na kwotę 796 tys. zł, przy czym prawie 500 tys. pochodzi z dofinansowania w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Na lata 2014-2020. Zakończenie drugiego etapu zaplanowano do dnia 30.03.2020 r. Nie możemy się doczekać!

Informacja Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej

 

 
Komentarzy (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Nie wierzę tak mała świetlica budowana w kilu etapach. Panie Ruciński chyba przy pewnych aby nie powiedzieć wszystkich decyzjach brakuje zdrowego rozsądku i profesjonalizmu. Mam pytanie do pana burmistrza ile jeszcze planuje etapów i kiedy wreszcie świetlica zacznie funkcjonować.
Kiedyś podobne świetlice budowało się w ciągu roku a teraz to śmiech na sali i kpina.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację