sobota 13.08.2022

Imieniny: Diany Hipolita

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Piknik Rodzinny połączony z Dniem Dziecka w Ciechowie – znowu stanęli na wysokości zadania!
Pogoda trochę płatała figle, ale i tak nie zdołała ich wygonić do domów.

Fot. Organizatorzy Fot. Organizatorzy


28 maja 2022 r. mieszkańcy Ciechowa i okolic zebrali się na boisku przy świetlicy wiejskiej, aby wesoło spędzić wspólnie czas. Blok najmłodszych rozpoczął się o godz. 16. Czekały na nich różnorodne darmowe atrakcje – dmuchańce, malowanie buzi, wykonywanie biżuterii, tatuaże, kolorowe warkoczyki, wytwory z klocków, kręcone kolorowe balony, bańki mydlane. Kolejkom chętnych nie było końca, a uśmiech z twarzy prawie nie znikał.

Dzieci korzystały także z bezpłatnego poczęstunku – lodów, popcornu, frytek, gofrów, napojów i waty cukrowej. Wszyscy mogli wziąć udział w różnorodnych konkursach i zabawach ruchowych, w których wygrywali fantastyczne nagrody. Na szczególne wyróżnienie zasłużył tor przeszkód z elementami pierwszej pomocy, prowadzony przez strażaków z OSP w Brodnie. Grupy taneczne ze Szkoły Podstawowej w Ciechowie, prowadzone przez p. Edytę Dyndę, zaprezentowały kilka układów tanecznych. Jest to już właściwie tradycja tej wsi, która bardzo podoba się zarówno tancerzom, jak i widzom.

Dodatkową atrakcją był wspólny, integracyjny „taniec – sprzątaniec”, odtańczony przez dzieci i dorosłych. Podczas imprezy można było kupić coś do jedzenia – dymił grill, lało się zimne piwo, kusiły słodkości. Wszyscy wspaniale się bawili, a padający momentami drobny deszcz oraz wiejący wiatr w niczym nikomu nie przeszkadzał.

Całą imprezę przygotowała Rada Sołecka wspólnie z Gminą Środa Śląska, „Stowarzyszeniem Ciechów – Nasz Wspólny Cel”, Domem Kultury w Środzie Śl. Organizatorzy pozyskali szereg sponsorów – Armacell, HMT, Bank Spółdzielczy w Środzie Śl., AREA, Dance Factory, Powiat Środa Śląska, radna wsi Ciechów, Gregorz Buczkowski i Adam Konieczka S.C oraz mieszkańcy Ciechowa - dzięki którym udało się kupić nagrody i akcesoria wykorzystane podczas zabaw.

Wszystkim bardzo gorąco dziękujemy i już zapraszamy na nasze kolejne imprezy!

Stowarzyszenie Ciechów

  • hahah powiedział(a) Więcej
    oni na serio w telewizjii propagandowej puszczają w TVPIS wiadomościach takie newsy? 4 godziny temu.
  • hehehe powiedział(a) Więcej
    Czyli Adaś nadal topi środki finansowe Gminy... Utopił już osiedle socjalne na Wiejskiej... Za chwile utopi fundusz Covidowy którego nie zdąży... 4 godziny temu.
  • Zainteresowany powiedział(a) Więcej
    Ale pierdy pola gadasz zrzut ścieków z czajki-twoje TVP jedną zdechłą rybę pokazywało przez dwa tygodnie dziesięć razy dziennie. Jakoś nie... 4 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…