czwartek 06.10.2022

Imieniny: Artura Brunona

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Piknik Rodzinny w Juszczynie. Atrakcji nie brakowało17 lipca na boisku sportowym w Juszczynie odbył się Piknik Rodzinny dla mieszkańców, zorganizowany przez Sołtysa oraz Radę Sołecką.


Fot. Organizatorzy Fot. Organizatorzy


Na najmłodszych czekało wiele atrakcji m.in. dmuchańce, zabawy z chustą, mini disco, malowanie buziek, klocki Blamp, ogromne bańki mydlane, konkursy z nagrodami i wiele innych. Po szalonej zabawie był czas na pyszną kiełbaskę z grilla oraz lody. Warto wspomnieć, że wszystkie atrakcje były darmowe.

OSP Brodno zaprezentowało swój wóz strażacki. Dzieci mogły usiąść za jego kierownicą, włączyć sygnał dźwiękowy czy zobaczyć sprzęt, który strażacy używają podczas akcji ratunkowych. Jednak największą atrakcją okazała się kąpiel w pianie strażackiej oraz kurtyna wodna. - Na szczęście pogoda nam dopisała więc najmłodsi mogli korzystać z tej atrakcji do woli. Dla dorosłych to była również super zabawa - dodaje z uśmiechem Sołtys wsi Juszczyn Grzegorz Zajączkowski, który składa podziękowania Sponsorom za wsparcie finansowe oraz okazaną pomoc przy organizacji festynu: - Dziękuję Gminie Środa Śląska, Burmistrzowi Adamowi Rucińskiemu, średzkiemu Domowi Kultury, Jarosławowi Czyrniańskiemu - Radnemu Okręgu Juszczyn, OSP Brodno, Jakubowi Klint, Wacławowi Zajączkowskiemu oraz takim firmom jak: Darek Sidor Posadzki, Dan-Rol Daniel Myszkowski, Gama Ujazd Górny, Sklep spożywczo-przemysłowy Monika, Tartak Tadeusz Stadnik. Ogromne podziękowania należą się również obsłudze grilla, która w pocie czoła obsłużyła wszystkich uczestników imprezy. Dziękuję Radzie Sołeckiej oraz wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie Pikniku. Ogromne ukłony za pracę, determinację, wyrozumiałość i poświęcony czas. 

(gz)
  • Jola powiedział(a) Więcej
    Jak to za co ?! Za działanie niezgodne z obowiązującymi przepisami tj chociażby za wysyłanie dzieci zdrowych na kwarantanne !!!! I zasłanianie... godzinę temu.
  • Kola powiedział(a) Więcej
    Ruciński nadaje się do gry w kulki a nie do rządzenia miastem. 2 godziny temu.
  • Paweł Rosenbeiger powiedział(a) Więcej
    I pomyśleć, że wszystko zaczęło się od Uchwały Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej Nr LV/532/22 z dnia 2 marca 2022 roku w sprawie... 9 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

03.10.2022 08:31 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - PRZED I POWOJENNE STAROCIE - DZIEŁA SZTUKI DAWNEJ za GOTÓWKĘ ! Mniejsze Meble, Obrazy i Obrazki, Ikony, Witraże, Porcelanę…

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…