czwartek 22.02.2024

Imieniny: Marty Małgorzaty

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250


Piknik Rodzinny w Juszczynie. Atrakcji nie brakowało

Skomentuj17 lipca na boisku sportowym w Juszczynie odbył się Piknik Rodzinny dla mieszkańców, zorganizowany przez Sołtysa oraz Radę Sołecką.


Fot. Organizatorzy Fot. Organizatorzy


Na najmłodszych czekało wiele atrakcji m.in. dmuchańce, zabawy z chustą, mini disco, malowanie buziek, klocki Blamp, ogromne bańki mydlane, konkursy z nagrodami i wiele innych. Po szalonej zabawie był czas na pyszną kiełbaskę z grilla oraz lody. Warto wspomnieć, że wszystkie atrakcje były darmowe.

OSP Brodno zaprezentowało swój wóz strażacki. Dzieci mogły usiąść za jego kierownicą, włączyć sygnał dźwiękowy czy zobaczyć sprzęt, który strażacy używają podczas akcji ratunkowych. Jednak największą atrakcją okazała się kąpiel w pianie strażackiej oraz kurtyna wodna. - Na szczęście pogoda nam dopisała więc najmłodsi mogli korzystać z tej atrakcji do woli. Dla dorosłych to była również super zabawa - dodaje z uśmiechem Sołtys wsi Juszczyn Grzegorz Zajączkowski, który składa podziękowania Sponsorom za wsparcie finansowe oraz okazaną pomoc przy organizacji festynu: - Dziękuję Gminie Środa Śląska, Burmistrzowi Adamowi Rucińskiemu, średzkiemu Domowi Kultury, Jarosławowi Czyrniańskiemu - Radnemu Okręgu Juszczyn, OSP Brodno, Jakubowi Klint, Wacławowi Zajączkowskiemu oraz takim firmom jak: Darek Sidor Posadzki, Dan-Rol Daniel Myszkowski, Gama Ujazd Górny, Sklep spożywczo-przemysłowy Monika, Tartak Tadeusz Stadnik. Ogromne podziękowania należą się również obsłudze grilla, która w pocie czoła obsłużyła wszystkich uczestników imprezy. Dziękuję Radzie Sołeckiej oraz wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie Pikniku. Ogromne ukłony za pracę, determinację, wyrozumiałość i poświęcony czas. 

(gz)

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Czy ktoś będzie w stanie zorganizować jakiś bieg w Środzie Śląskiej? Po ostatnim blamażu przydało by ...
Niemalże jak PIS-owskie pikniki przed wyborami. Oby z podobnym skutkiem :-)
robert nowakowski Gmina wspiera zabytki sakralne
Nie moge w to uwierzyc, jedyne zabytki ktore remontuje gmina i powiat to koscioly. Napychaja im ...

Lokalne ogłoszenia drobne

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

13.02.2024 21:00 wrote:

Rower męski trekingowy UNIVEGA modelTerreno, koła 28", rama aluminiowa, osprzęt marki SHIMANO  DEORE. Rower jest zadbany, po …

17.01.2024 21:24 wrote:

Kupię działkę lub dom. Ciechów i pobliska okolica. Telefon: 724 326 164 …

05.01.2024 15:56 wrote:

Chciałbym wynająć garaż w Środzie śląskiej, nawet od zaraz. Tel. 732 557 764…

ekogroszek baner

komnet internet

taxi stas

Nie przegap tych artykułów.