środa 26.01.2022

Imieniny: Tymoteusza Michala

Fot. BP Fot. BP

Pisarz Alek Rogoziński odwiedzi średzką bibliotekę

Śr, 15.09.2021 13:53

W piątek 1 października w Bibliotece Publicznej w Środzie Śląskiej odbędzie się spotkanie autorskie z Alkiem Rogozińskim: dziennikarzem, twórcą komedii kryminalnych i powieści obyczajowych.


REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rogoziński jako pisarz zadebiutował w marcu 2015 roku kryminałem „Ukochany z piekła rodem” i od razu zajął pierwsze miejsce na liście bestsellerów kryminalnych EMPIK-u. Dwie jego powieści, „Jak Cię zabić, kochanie?” i „Do trzech razy śmierć”, zostały nominowane w prestiżowym plebiscycie „Książka roku” portalu Lubimy Czytać. W sumie książki pisarza rozeszły się w łącznym nakładzie ponad 350 tysięcy egzemplarzy. W średzkiej bibliotece znajdziemy czternaście publikacji Rogozińskiego.

Spotkanie autorskie rozpocznie się 1 października o godz. 17.00. - Bardzo gorąco zapraszam was na spotkanie. To już niebawem. Mam nadzieję, że troszkę pożartujemy, mam nadzieję, że będzie fajna atmosfera. A po spotkaniu oczywiście cały jestem wasz. Podpiszę książki, będzie można zrobić sobie ze mną zdjęcie, porozmawiać na osobności. Już nie mogę się doczekać! - mówi pisarz w filmiku zamieszczonym na facebook’u. Wejściówki na spotkanie można odebrać w bibliotece, w godzinach otwarcia placówki.

Co ciekawe, Alek Rogoziński miał pojawić się w Środzie Śląskiej już w kwietniu tego roku, jednak plany pokrzyżowały mu restrykcje związane z pandemią. - Bardzo cieszymy się, że nasze spotkanie wreszcie dojdzie do skutku i oczywiście serdecznie wszystkich zapraszamy - zachęcają pracownicy biblioteki.


OLO

 • 1
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • Covidiusz powiedział(a) Więcej
  Testujcie się ile fabryka dała ,tylko to wam zostało popaprance telewizyjne... 3 godziny temu.
 • Doktor powiedział(a) Więcej
  Ktos tym zarządza czy nawet wydaje pozwolenie na postawienie takiego pudła - czyli wie jakie będą warunki. Brawo za wyobraźnię decydentowi!  5 godzin temu.
 • Magda powiedział(a) Więcej
  Ten list sprawił, że Sanepid zniósł możliwość pierwszeństwa badań dzieci do 6 lat. Kobiety z małymi, chorymi dziećmi stoją w kolejce... 5 godzin temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

23.01.2022 18:18 wrote:

Praca dla pomocy kuchennej /kucharki - dorywcza w weekendy lub w tygodniu - tel 885 17 64 63…

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …

06.01.2022 11:32 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - NIERUCHOMOŚCI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI ...Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, o…