sobota 29.01.2022

Imieniny: Franciszka Józefa

Fot. ilustracyjne / policja.pl Fot. ilustracyjne / policja.pl

Pobili 51-letniego średzianina - trafili do aresztu

Wt, 27.07.2021 18:34
 •  

Trzech mężczyzn usłyszało zarzut udziału w bójce i pobiciu 51-letniego mieszkańca powiatu średzkiego oraz spowodowania u niego naruszenia czynności narządu ciała i rozstroju zdrowia poniżej dni siedmiu. Pokrzywdzony został zaatakowany na jednym z parkingów przed sklepem.


REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Średzcy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w związku z pobiciem 51-letniego średzianina. Pokrzywdzony idąc do jednego ze sklepów w Środzie Śląskiej został zaatakowany przez trzech mężczyzn. Napastnicy najpierw uderzali swoją ofiarę pięściami, a kiedy pokrzywdzony zaczęli kopać go po całym ciele. Potem odeszli pozostawiając bez pomocy. Tej udzieliły mu postronne osoby wzywając na miejsce pogotowie ratunkowe oraz policję - informuje asp. szt. Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Funkcjonariusze ustalili tożsamość napastników. To mężczyźni w wieku 24, 29 i 50 lat. Wszyscy zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

- Policjanci przedstawili zatrzymanym zarzut udziału w bójce i pobiciu oraz spowodowania naruszenia czynności narządu ciała lub rozstroju zdrowia trwającego nie dłużej niż 7 dni. Wszyscy przyznali się do zarzucanych im czynów. Swoje zachowanie tłumaczyli spożytym alkoholem - wyjaśnia policjantka i przypomina, że kto bierze udział w bójce lub pobiciu podlega karze pozbawienia wolności do lat trzech.

(rol/ms)

 • 6
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 4

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • Kristof powiedział(a) Więcej
  Gabriel jeździ,puścili dziada...gówno 16 lat,bez prawka i ile fabryka dała główną drogą!A na dodatek dziwnym trafem zaczęły znikać katalizatory.. 10 minut temu.
 • wolontariusz powiedział(a) Więcej
  Sztab WOŚP Domu Kultury w Środy Śląskiej  oraz sztab WOŚP z Wilkszyna połączyły siły przed zbliżającym się finałem WOŚP i razem... godzinę temu.
 • Dorota powiedział(a) Więcej
  To samo co z droga przy biedronce, krzyczeliście, tupaliscie, że musi zrobić i co? Teraz Polbus sam za swoje, prywatne środki ja zrpbi bo to jest... 2 godziny temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

25.01.2022 11:58 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztuć…

23.01.2022 18:18 wrote:

Praca dla pomocy kuchennej /kucharki - dorywcza w weekendy lub w tygodniu - tel 885 17 64 63…

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …