Przejdź do głównej treści
34
lata

RAZEM

Podziękowania dla radnych i sołtysów

23 kwietnia podczas sesji Przewodniczący Rady Miejskiej oraz Burmistrz Środy Śląskiej przekazali podziękowania i pamiątki dla wszystkich radnych oraz sołtysów za pracę na rzecz naszej społeczności w kadencji 2018-2024.

galeria

Przewodniczący Rady Miejskiej Jerzy Kryciński podkreślił, że bez ich zaangażowania i zaufania nie byłoby możliwe podejmowanie ważnych decyzji dotyczących rozwoju Gminy. Burmistrz Adam Ruciński podziękował radnym i sołtysom za ich wkład na terenie okręgów i sołectw oraz za współpracę w realizacji różnych inicjatyw i projektów.

Podczas ostatniej sesji zostały wręczone podziękowania dla pań z Biura Rady Miejskiej – pani Urszuli Miśkiewicz i pani Beaty Wysockiej upominki dla Radnych i Sołtysów. Pamiątki dla radnych i sołtysów przygotował wydział Promocji i Rozwoju Gminy. Cała kadencja 2018-2024 to był niezwykle pracowity czas - prawie 90 sesji Rady Miejskiej. Czas pandemii i wojny na Ukrainie oraz czas wielkiego hejtownia …

Gmina Środa Śląska


Spodobał Ci się artykuł?
Podziel się w społecznościach

GALERIA

Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.