wtorek 23.04.2024

Imieniny: Jerzego Wojciecha Idziego

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250


Półkolonie letnie 2023 w Oratorium – relacja

SkomentujW dniach od 3 do 7 lipca w naszym Oratorium odbyły się półkolonie letnie. Temat przewodni tegorocznych półkolonii to „Odkrywamy kraj Jezusa”. Zapraszamy Was do przeczytania krótkiej relacji.


Fot. Oratorium w Środzie Śląskiej Fot. Oratorium w Środzie Śląskiej


Pierwszy dzień półkolonii upłynął we wspaniałej, wakacyjnej atmosferze. Podczas pierwszych zajęć zapoznaliśmy się z grupą oraz prowadzącymi i rozpoczęliśmy pierwsze prace w grupach oraz warsztaty. W ciągu całego dnia braliśmy udział w tańcach i zabawach na oratoryjnym boisku, a także mieliśmy okazję wypiekać chleb, malować po szkle oraz szlifować swoje umiejętności melodyczne na warsztatach muzycznych.

Drugi dzień półkolonii minął w atmosferze świetnej zabawy. Po porannych zabawach integracyjnych udaliśmy się na średzki aquapark. Spędziliśmy tam dwie godziny, które upłynęły na świetnej zabawie. Niektórzy z nas zdecydowali się na sprawdzeniu swoich umiejętności na torze sportowym pod czujnym okiem animatorów oraz ratowników.

Kolejny dzień półkolonii obfitował w unikalne atrakcje. Udaliśmy się do wieży kościelnej, gdzie czekał na nas specjalnie przygotowany escape room z zagadkami. Oprócz tego mogliśmy uczestniczyć w olimpiadzie sportowej. W tym dniu kontynuowaliśmy wspaniałe warsztaty takie jak kulinarne oraz malowania na szkle. Po całym dniu wrażeń z niecierpliwością czekaliśmy na następny dzień.

Przedostatniego dnia półkolonii poszliśmy się do Domu Kultury w Środzie Śląskiej na seans najnowszego filmu Disneya "Mała Syrenka", a następnie miło spędziliśmy czas na tańcach integracyjnych. Na zakończenie dnia uczestnicy udali się na warsztaty i zajęcia.

Kiedy nadszedł ostatni dzień półkolonii uczestniczyliśmy w Eucharystii, a następnie graliśmy w tombolę, podczas której można było wygrać wspaniałe nagrody.

Na koniec dnia odbył się festyn z wieloma atrakcjami. Dmuchańce, tańce, zabawy, wata cukrowa, malowanie twarzy i stanowisko z balonami umiliły nam popołudnie.

Zadanie „Półkolonie letnie 2023” jest współfinansowane ze środków Gminy Środa Śląska w wysokości 5 000,00 zł, co stanowi 40,25 % wartości całego zadania.

Animatorzy Oratorium

img 1384

img 1388

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Ja Wam naprawde wspolczuje. Daliscie sie wciagnac w telewizyjna narracje obrzucania sie blotem przez politykow zarowno ...
Bardzo ciekawe przesłaniem widzę w Twoim komentarzu, bo jest Bóg, Ojczyzna, oskarżenia, poniżenie, nienawiść, złorzeczenie. A ...
Aleksandra Perużyńska Nowi radni Rady Powiatu wybrani!
Jak można głosować na zdrajców Polski na ludzi którzy nawołują do wojny którzy chcą odebrać nam ...

Lokalne ogłoszenia drobne

21.04.2024 10:58 wrote:

Kupię stare krajalnice do mięsa z kołem zamachowym na kolbe, wagi sklepowe oraz inne pamiątki z przedwojennych sklepów mięsnych oraz masarni. Pł…

19.03.2024 15:58 wrote:

Sprzedam mieszkanie 76,02m2 w Środzie Śląskiej przy ul. Jesionowej. Mieszkanie prawie w całości wykończone. https://www.otodom.pl/pl/oferta/mies…

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

13.02.2024 21:00 wrote:

Rower męski trekingowy UNIVEGA modelTerreno, koła 28", rama aluminiowa, osprzęt marki SHIMANO  DEORE. Rower jest zadbany, po sezon…

Nie przegap tych artykułów.