sobota 23.09.2023

Imieniny: Bogusława Tekli

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //


Półkolonie letnie 2023 w Oratorium – relacja

SkomentujW dniach od 3 do 7 lipca w naszym Oratorium odbyły się półkolonie letnie. Temat przewodni tegorocznych półkolonii to „Odkrywamy kraj Jezusa”. Zapraszamy Was do przeczytania krótkiej relacji.


Fot. Oratorium w Środzie Śląskiej Fot. Oratorium w Środzie Śląskiej


Pierwszy dzień półkolonii upłynął we wspaniałej, wakacyjnej atmosferze. Podczas pierwszych zajęć zapoznaliśmy się z grupą oraz prowadzącymi i rozpoczęliśmy pierwsze prace w grupach oraz warsztaty. W ciągu całego dnia braliśmy udział w tańcach i zabawach na oratoryjnym boisku, a także mieliśmy okazję wypiekać chleb, malować po szkle oraz szlifować swoje umiejętności melodyczne na warsztatach muzycznych.

Drugi dzień półkolonii minął w atmosferze świetnej zabawy. Po porannych zabawach integracyjnych udaliśmy się na średzki aquapark. Spędziliśmy tam dwie godziny, które upłynęły na świetnej zabawie. Niektórzy z nas zdecydowali się na sprawdzeniu swoich umiejętności na torze sportowym pod czujnym okiem animatorów oraz ratowników.

Kolejny dzień półkolonii obfitował w unikalne atrakcje. Udaliśmy się do wieży kościelnej, gdzie czekał na nas specjalnie przygotowany escape room z zagadkami. Oprócz tego mogliśmy uczestniczyć w olimpiadzie sportowej. W tym dniu kontynuowaliśmy wspaniałe warsztaty takie jak kulinarne oraz malowania na szkle. Po całym dniu wrażeń z niecierpliwością czekaliśmy na następny dzień.

Przedostatniego dnia półkolonii poszliśmy się do Domu Kultury w Środzie Śląskiej na seans najnowszego filmu Disneya "Mała Syrenka", a następnie miło spędziliśmy czas na tańcach integracyjnych. Na zakończenie dnia uczestnicy udali się na warsztaty i zajęcia.

Kiedy nadszedł ostatni dzień półkolonii uczestniczyliśmy w Eucharystii, a następnie graliśmy w tombolę, podczas której można było wygrać wspaniałe nagrody.

Na koniec dnia odbył się festyn z wieloma atrakcjami. Dmuchańce, tańce, zabawy, wata cukrowa, malowanie twarzy i stanowisko z balonami umiliły nam popołudnie.

Zadanie „Półkolonie letnie 2023” jest współfinansowane ze środków Gminy Środa Śląska w wysokości 5 000,00 zł, co stanowi 40,25 % wartości całego zadania.

Animatorzy Oratorium

img 1384

img 1388
   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

Sentymentalna podroż po PRL. Sklepowa na dzień dobry przyitala Cię  uprzejmym słowem.  Czego ... pan sobie ...
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 
Świetna zabawa. Pani STAROŚCINA to chyba lustra nie ma w domu. 

Lokalne ogłoszenia drobne

05.09.2023 19:48 wrote:

Sprzedam dom w Wilczkowie gm. Malczyce, pow. 77,40 m2, trzy pokoje, cena 139000 zł, tel. 693623821…

05.09.2023 19:21 wrote:

Sprzedam mieszkanie składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, otwartego salonu. Lokal o powierzchni 109 m2, cena 350 000 zł do negocjacji…

23.08.2023 18:01 wrote:

Kupię - > ANTYKI < - SPRZĄTANIE - LIKWIDACJA MIESZKANIA / DOMU / KOLEKCJI -?- Kupuję Antyki - Płacę Gotówką ! Interesują mnie…

20.08.2023 07:03 wrote:

Muzeum Regionalne Środa Śląska            wymagania: Pracownik ochrony-wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony legitymacja osob…

taxi stas

hydrotech do gazety nowa reklama

Nie przegap tych artykułów.