poniedziałek 20.09.2021

Imieniny: Filipiny Eustachego

Pożegnanie przedszkola w grupie Biedronki

Pożegnanie przedszkola w grupie Biedronki

Cz, 01.07.2021 09:22

" Chociaż słońce jasno świeci,

Trochę smutne są dziś dzieci.

Bo koniec roku, przedszkola mija czas,

Teraz wakacje czekają nas."


24 czerwca 2021 roku był wyjątkowym dniem dla dzieci z grupy Biedronki z Przedszkola Publicznego nr 1 w Środzie Śląskiej.

Tego dnia odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola, ale również XIII edycja konkursu "Moje ulubione wiersze", który od lat jest tradycją naszego przedszkola. Dzieci miały więc okazję do podwójnego świętowania. W ramach konkursu każde dziecko recytowało wybrany przez siebie wiersz po czym każdy z uczestników otrzymał zasłużoną nagrodę. 

Zwieńczeniem dnia było uroczyste pożegnanie przedszkola, podczas którego dzieci dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne. W tym szczególnym dniu dzieciom towarzyszyli wychowawcy, rodzice, pracownicy przedszkola ale również Burmistrz Środy Śląskiej Pan Adam Ruciński oraz dyrektor ZOPO Pan Krzysztof Peryga.

Po zakończeniu części artystycznej były podziękowania za wspólnie spędzony czas, nie zabrakło łez i wzruszeń. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola.

Dziękujemy dzieciom za wspólnie spędzony czas, rodzicom za zaangażowanie w życie grupy oraz zaproszonym gościom za przybycie i chęć przeżywania tego wyjątkowego dnia razem z nami.

Martyna Kowalska 

 • 3
 • 1
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0


Najczęściej komentowane

Najnowsze komentarze

 • brawo powiedział(a) Więcej
  nadzieja jest w mlodych ludziach :) 3 godziny temu.
 • fi57 powiedział(a) Więcej
  Przynajmniej w rynku nie ma pijaków teraz imprezują na bazarze :Pbrawo Adam 3 godziny temu.
 • Ufo powiedział(a) Więcej
  @Komorniki. Tak, oczywiście to może być spisek a buda stoi pusta. Jeżeli to ma Ci poprawić... 4 godziny temu.
 • Bekon powiedział(a) Więcej
  Restauracja robi katering dla całego powiatu? 4 godziny temu.

Najnowsze artykuły

Wyszukiwarka artykułów:

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

04.09.2021 02:53 wrote:

Witam. Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku w Ciechowie przy ulicy Osiedlowej. 3 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,garaż i dwie piwnice. Położon…

03.09.2021 07:44 wrote:

KUPIĘ Antyki / Starocie - PORZĄDKI, LIKWIDACJA MIESZKANIA, DOMU, WILLI, KOLEKCJI ANTYKÓW ... Zadzwoń ! KUPIĘ od ręki za GOTÓWKĘ stare : Obr…

31.08.2021 16:15 wrote:

Sprzedam: - jeansy dziewczęce 140cm, dwie  pary, każda po 10 zł, stan idealny, - kurtkę chłopięcą jesienną Decatlon 140-150cm, 30 zł, sta…

11.08.2021 14:39 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE - LIKWIDACJA - PRZEPROWADZKA DOMU, MIESZKANIA - ZADZWOŃ ! KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE za GOTÓWKĘ !Obrazy, Porcelana, Ce…