piątek 12.08.2022

Imieniny: Lecha Euzebii

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Pożegnanie przedszkola w grupie Biedronki
" Chociaż słońce jasno świeci,

Trochę smutne są dziś dzieci.

Bo koniec roku, przedszkola mija czas,

Teraz wakacje czekają nas."


24 czerwca 2021 roku był wyjątkowym dniem dla dzieci z grupy Biedronki z Przedszkola Publicznego nr 1 w Środzie Śląskiej.

Tego dnia odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola, ale również XIII edycja konkursu "Moje ulubione wiersze", który od lat jest tradycją naszego przedszkola. Dzieci miały więc okazję do podwójnego świętowania. W ramach konkursu każde dziecko recytowało wybrany przez siebie wiersz po czym każdy z uczestników otrzymał zasłużoną nagrodę. 

Zwieńczeniem dnia było uroczyste pożegnanie przedszkola, podczas którego dzieci dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne. W tym szczególnym dniu dzieciom towarzyszyli wychowawcy, rodzice, pracownicy przedszkola ale również Burmistrz Środy Śląskiej Pan Adam Ruciński oraz dyrektor ZOPO Pan Krzysztof Peryga.

Po zakończeniu części artystycznej były podziękowania za wspólnie spędzony czas, nie zabrakło łez i wzruszeń. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola.

Dziękujemy dzieciom za wspólnie spędzony czas, rodzicom za zaangażowanie w życie grupy oraz zaproszonym gościom za przybycie i chęć przeżywania tego wyjątkowego dnia razem z nami.

Martyna Kowalska 

<-- || -->

  • Anonim powiedział(a) Więcej
    I po cooplacac karte nigdzie nie wolno lowic a jak chcesz to plac za każdym razem razem inny rewir wkonco ktos sie wkorzyl i zanieczyszczenie puscil 3 godziny temu.
  • Pola powiedział(a) Więcej
    Dał przykład Trzasku w Warszawce. Dał. Z Czajki g..na lały się do Wisły i żadnej odpowiedzialności. Skoro on mógł, to dlaczego inni nie mogą? 3 godziny temu.
  • Janek powiedział(a) Więcej
    Największy stan zagrożenia dla naszego powiatu mieści się w gmachu na Wrocławskiej 2! 5 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…