środa 26.01.2022

Imieniny: Tymoteusza Michala

Fot. K. Socha Fot. K. Socha

Przebudowa ul. Leśnej w Ciechowie

Wt, 03.08.2021 16:14
 •  

W Ciechowie trwa przebudowa ul. Leśnej na Osiedlu Buczki. Na zlecenie Gminy Środa Śląska powstaje kolejny odcinek drogi gminnej z kostki betonowej i kanalizacja deszczowa. Prace mają się zakończyć do 30 września.


REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

To V etap budowy ul. Leśnej i kontynuacja drogi, która prowadzi od ul. Średzkiej i starych zabudowań gospodarczych w stronę lasu. Obecnie powstaje odcinek 185 m drogi z kostki betonowej, który kończy się bezpośrednio przy lesie i skręcie w ul. Dębową w Ciechowie. Wraz z nową drogą powstanie też 107 m kanalizacji deszczowej oraz zjazdy do posesji.

- Mieszkańcy Osiedla Buczki bardzo się cieszą, że powstanie kolejny odcinek ul. Leśnej – mówi radna Rady Miejskiej Joanna Wasylkowska z Ciechowa. – To stosunkowo nowe osiedle w Ciechowie, wcześniej były tu łąki i pola, a drogi nie było wcale. Na całej ulicy jest już oświetlenie, które powstało już kilka lat temu. Teraz, kiedy powstanie kolejny odcinek drogi, dojazd mieszkańców do swoich posesji będzie w pełni komfortowy – uważa radna Joanna Wasylkowska.

Prace wykonuje firma „INSTALATOR” ze Środy Śląskiej. Umowę podpisano 22 lipca, a koszt robót to blisko 349 tys. zł. Zgodnie z kontraktem, czas na wykonanie prac to 10 tygodni od podpisania umowy, termin ten mija 30 września.

(prg)

lesna p2

 • 6
 • 0
 • 5
 • 0
 • 0
 • 0

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • Covidiusz powiedział(a) Więcej
  Testujcie się ile fabryka dała ,tylko to wam zostało popaprance telewizyjne... 3 godziny temu.
 • Doktor powiedział(a) Więcej
  Ktos tym zarządza czy nawet wydaje pozwolenie na postawienie takiego pudła - czyli wie jakie będą warunki. Brawo za wyobraźnię decydentowi!  5 godzin temu.
 • Magda powiedział(a) Więcej
  Ten list sprawił, że Sanepid zniósł możliwość pierwszeństwa badań dzieci do 6 lat. Kobiety z małymi, chorymi dziećmi stoją w kolejce... 5 godzin temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Najnowsze artykuły

Lokalne ogłoszenia drobne

23.01.2022 18:18 wrote:

Praca dla pomocy kuchennej /kucharki - dorywcza w weekendy lub w tygodniu - tel 885 17 64 63…

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …

06.01.2022 11:32 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - NIERUCHOMOŚCI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI ...Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, o…