niedziela 23.01.2022

Imieniny: Ildefonsas Rajmunda

Przedświąteczny, muzyczny weekend z Domem Kultury

Przedświąteczny, muzyczny weekend z Domem Kultury

Pn, 13.12.2021 19:17
 •  

W związku z nadchodzącym okresem świątecznym zapraszamy na dwa wyjątkowe koncerty.


Najpiękniejsze kolędy i świąteczne piosenki w nowych aranżacjach przeniosą nas do tego magicznego czasu i świata, do którego tęsknimy cały rok. Zaśpiewają i zagrają znakomici młodzi wykonawcy pod okiem trenerów muzycznych, Chór Seniora ze Środy Śląskiej oraz kapele ludowe z Gminy Środa Śląska.

W ferworze przygotowań i zakupów świątecznych wybierz się do nas i znajdź chwilę, żeby odetchnąć. Bez obaw – w naszych koncertach nie zabraknie również tradycyjnych polskich kolęd i prawdziwej magii Świąt Bożego Narodzenia.

18 grudnia, od godz. 15:30 zagrają kapele ludowe: Polanie, Dolnoślązacy i Kulinianie.

19 grudnia od godz. 15:30 na scenie zagoszczą dzieci i młodzież, które na co dzień uczęszczają na zajęcia muzyczne w Domu Kultury. Kolejno wystąpią podopieczni Gosi Pauki, Sylwii Dyderskiej, Anny Białek oraz Maćka Gaickiego.

Zapowiada się zimowy i ciepły, pełen radości weekend w DK Środa Śląska.

Darmowe wejściówki na Koncerty Świąteczne już dostępne!

Obowiązują limity miejsc, dlatego radzimy się pospieszyć i czym prędzej zaopatrzyć się w bilety. Wejściówki na wydarzenie można odebrać w sekretariacie DK od pon. do pt. od 8:00 do 15:30.

Informujemy, że wydarzenia odbędą się z zachowaniem wytycznych GIS i rozporządzenia Rady Ministrów w związku z występowaniem COVID-19.

Dom Kultury w Środzie Śląskiej

2021 18 koncertkoled

2021 19 koncertkoled

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę

Najczęściej komentowane

Najnowsze komentarze:
 • Sam powiedział(a) Więcej
  Podziękujemy mu na wyborach. 12 minut temu.
 • Jarek powiedział(a) Więcej
  Ty jesteś ***......do granic możliwości ***ni.......i tyle co powiem debil jesteś  i nawet... 46 minut temu.
 • Taki trochę JP powiedział(a) Więcej
  Jak dla mnie to powinna być robota dla Straży Miejskiej, a nie dla policji. Policja powinna... 8 godzin temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …

06.01.2022 11:32 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - NIERUCHOMOŚCI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI ...Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, o…

20.12.2021 17:30 wrote:

Witam. Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku w Ciechowie przy ulicy Osiedlowej. 3 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,garaż i dwie piwnice. Położon…