niedziela 21.04.2024

Imieniny: Bartosza Feliksa

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250


Przedszkolaki i uczniowie witają wiosnę

SkomentujW Pierwszy Dzień Wiosny na średzki Rynek Dolny zawitały przedszkolaki z Przedszkola Publicznego nr 1,  z Przedszkola Publicznego nr 3 oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1w Środzie Śląskiej. Dzieci radośnie śpiewały wiosenne piosenki. Wszyscy razem wołaliśmy wiosnę, aby zawitała już do Miasta Skarbów.


Fot. Urząd Miejski w Środzie Śląskiej Fot. Urząd Miejski w Środzie Śląskiej


Wiosna nadeszła, a wraz z nią radość i śmiech przedszkolaków i uczniów ze szkoły podstawowej, którzy wraz z burmistrzem Adamem Rucińskim, Przewodniczącym Rady Miejskiej Jerzym Krycińskim i Sekretarz Gminy Judytą Partyka-Basa postanowili przywitać tę piękną porę roku. Wczesnym rankiem grupa dzieci zgromadziła się na głównym placu średzkiego rynku, trzymając w rękach kolorowe kwiaty i wianki.

Dzieci z Przedszkola nr 3 „Pod Topolą” wraz z dyrektor Aleksandrą Karcz-Cieślą i wychowawcami przywitały się po czym odśpiewali piosenki przywołujące wiosnę. Wręczyły też włodarzowi kwiaty symbolizujące początek kalendarzowej wiosny.

Dużo hałasu zrobiły na Rynku Dolnym dzieci z Przedszkola nr 1, które wraz z dyrektor Bogusławą Hryńczak i wychowawcami głośno wołały wiosnę, aby na pewno usłyszała i szybko przyszła do Środy Śląskiej.

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 wspólnie z dyrektor Agnieszką Ambroszko, wicedyrektor Bożeną Basa oraz wychowawcami odśpiewały piękne piosenki, a burmistrzowi wręczyły piękne kwiaty z bibuły.

Burmistrz  podziękował dzieciom za odwiedziny i życzył im w nadchodzących dniach wiele słońca, które jest jednym z pierwszych sygnałów nadchodzącej wiosny.

(prg)

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Ja Wam naprawde wspolczuje. Daliscie sie wciagnac w telewizyjna narracje obrzucania sie blotem przez politykow zarowno ...
Bardzo ciekawe przesłaniem widzę w Twoim komentarzu, bo jest Bóg, Ojczyzna, oskarżenia, poniżenie, nienawiść, złorzeczenie. A ...
Aleksandra Perużyńska Nowi radni Rady Powiatu wybrani!
Jak można głosować na zdrajców Polski na ludzi którzy nawołują do wojny którzy chcą odebrać nam ...

Lokalne ogłoszenia drobne

19.03.2024 15:58 wrote:

Sprzedam mieszkanie 76,02m2 w Środzie Śląskiej przy ul. Jesionowej. Mieszkanie prawie w całości wykończone. https://www.otodom.pl/pl/oferta/mies…

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

13.02.2024 21:00 wrote:

Rower męski trekingowy UNIVEGA modelTerreno, koła 28", rama aluminiowa, osprzęt marki SHIMANO  DEORE. Rower jest zadbany, po sezon…

17.01.2024 21:24 wrote:

Kupię działkę lub dom. Ciechów i pobliska okolica. Telefon: 724 326 164 …

ekogroszek baner

Nie przegap tych artykułów.