czwartek 18.07.2024

Imieniny: Emila Erwina

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250


Przedszkolaki i uczniowie witają wiosnę

SkomentujW Pierwszy Dzień Wiosny na średzki Rynek Dolny zawitały przedszkolaki z Przedszkola Publicznego nr 1,  z Przedszkola Publicznego nr 3 oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1w Środzie Śląskiej. Dzieci radośnie śpiewały wiosenne piosenki. Wszyscy razem wołaliśmy wiosnę, aby zawitała już do Miasta Skarbów.


Fot. Urząd Miejski w Środzie Śląskiej Fot. Urząd Miejski w Środzie Śląskiej


Wiosna nadeszła, a wraz z nią radość i śmiech przedszkolaków i uczniów ze szkoły podstawowej, którzy wraz z burmistrzem Adamem Rucińskim, Przewodniczącym Rady Miejskiej Jerzym Krycińskim i Sekretarz Gminy Judytą Partyka-Basa postanowili przywitać tę piękną porę roku. Wczesnym rankiem grupa dzieci zgromadziła się na głównym placu średzkiego rynku, trzymając w rękach kolorowe kwiaty i wianki.

Dzieci z Przedszkola nr 3 „Pod Topolą” wraz z dyrektor Aleksandrą Karcz-Cieślą i wychowawcami przywitały się po czym odśpiewali piosenki przywołujące wiosnę. Wręczyły też włodarzowi kwiaty symbolizujące początek kalendarzowej wiosny.

Dużo hałasu zrobiły na Rynku Dolnym dzieci z Przedszkola nr 1, które wraz z dyrektor Bogusławą Hryńczak i wychowawcami głośno wołały wiosnę, aby na pewno usłyszała i szybko przyszła do Środy Śląskiej.

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 wspólnie z dyrektor Agnieszką Ambroszko, wicedyrektor Bożeną Basa oraz wychowawcami odśpiewały piękne piosenki, a burmistrzowi wręczyły piękne kwiaty z bibuły.

Burmistrz  podziękował dzieciom za odwiedziny i życzył im w nadchodzących dniach wiele słońca, które jest jednym z pierwszych sygnałów nadchodzącej wiosny.

(prg)

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


To proste jak zdobywali swiadectwa i dyplomy studiow wyzszych. Przykladem sa Kaczynscy. Jaroslaw Kaczynski jest dobrym ...
ile w takich obozach pracy mozna zarobic - 800 czy 1000 euro net max miesiecznie? Wyzysk ...
Kolejny obóz pracy w święta,niedzielę i każdy możliwy dzień.Tylko Polak potrafi być tak podwładny i oddawać ...

Lokalne ogłoszenia drobne

06.05.2024 04:43 wrote:

Kupię przeróżne Antyki / Starocie z Domu, Mieszkania, Strychu, Willi ...Mniejsze Meble, Obrazy i Obrazki, Ikony, Porcelanę, Kilimy, Lampy, Sreb…

21.04.2024 10:58 wrote:

Kupię stare krajalnice do mięsa z kołem zamachowym na kolbe, wagi sklepowe oraz inne pamiątki z przedwojennych sklepów mięsnych oraz masarni. Pł…

19.03.2024 15:58 wrote:

Sprzedam mieszkanie 76,02m2 w Środzie Śląskiej przy ul. Jesionowej. Mieszkanie prawie w całości wykończone. https://www.otodom.pl/pl/oferta/mies…

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

Nie przegap tych artykułów.