środa 29.06.2022

Imieniny: Piotra Pawła

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Przedszkolaki z Ciechowa kochanym Babciom i Dziadkom
„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia…”


Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dziadkowie to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka! Dlatego też z  okazji Ich święta, dzieci z Przedszkola Publicznego w Ciechowie przygotowały szczególne życzenia!

Życzenia, w których można wyrazić wdzięczność za trud i oddanie – za wszystko to, co otrzymują od Dziadków. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Wszędzie słychać było piosenki dla Dziadków.

Podczas występu dzieci, uczciły to święto składając  życzenia, recytując wiersze, śpiewając piosenki, przygotowując laurki oraz upominki. Wszystko to zostało uwiecznione na specjalnie przygotowanych nagraniach. Podejrzewamy, że niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku – i to był Nasz cel!

Dzieci pamiętały, by podziękować za opiekę, cierpliwość i czas, jaki poświęcają im ukochana Babcia i Dziadek. Super, że z takim zaangażowaniem dzieci podziękowały i przygotowywały własnoręcznie przygotowane prezenty – to dowód pamięci, szacunku  i wielkiej miłości.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

Dziękujemy!!!

(kk) 

<-- || -->

 • OGAR powiedział(a) Więcej
  No tak. Wrzucam w skrócie, bo obrońca "Nie pr nie farm" chyba nie czytał akt.

  "W toku śledztwa ustalono, że w latach 2017-2020 w Środzie... 6 godzin temu.
 • abc powiedział(a) Więcej
  pazerność na kasę mi się wydaje go zgubiła, lepiej tego nie komentować 6 godzin temu.
 • Robot powiedział(a) Więcej
  Na nockach nie masz co robić? Na 4 brakuje części! 6 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

16.06.2022 14:13 wrote:

Kupię używany, sprawny akordeon w dobrym stanie.  Kontakt pod nr tel. 696132306. …

16.05.2022 15:56 wrote:

Szukam pomieszczenia do wynajęcia o wymiarach min. 2x8 metrów i wysokości min 3,2 metrów na ternie Środy Śląskiej. Kontakt: 515792001.…

20.04.2022 12:30 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - STAROCIE - DZIEŁA SZTUKI - Stare PAMIĄTKI, Wartościowe DROBIAZGI - Różności !Kupię przeróżne Antyki - Starocie z Domu, Miesz…

11.04.2022 10:20 wrote:

Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy, Obrazki np. z likwidacji kolekcji, może po dziadkach, ze strychu, mieszkania, domu, może zawadza…