wtorek 27.02.2024

Imieniny: Gabriela Anastazji

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250


Publiczność zachwycona, a kapelmistrz dziękuje. Karnawałowy Koncert Średzkiej Orkiestry Dętej [zdjęcia i wideo]

Skomentuj"Jest w orkiestrach dętych jakaś siła..." - śpiewała Halina Kunicka i trudno się z tym nie zgodzić, patrząc jak dużym zainteresowaniem cieszą się koncerty Średzkiej Orkiestry Dętej.


Karnawałowy Koncert Średzkiej Orkiestry Dętej w Domu Kultury w Środzie Śląskiej Karnawałowy Koncert Średzkiej Orkiestry Dętej w Domu Kultury w Środzie Śląskiej


Nie inaczej było wczoraj, podczas dwóch koncertów karnawałowych w  Domu Kultury w Środzie Śląskiej, które ŚOD zagrała pod kierownictwem kapelmistrza Kazimierza Puchalskiego, z udziałem solistów - Gosi Pauki i Tomasza Huka.

Energia i pasja płynąca ze sceny oraz żywiołowa reakcja publiczności, to harmonia trwająca już ponad dekadę i cechuje występy Średzkiej Orkiestry Dętej, którą nie bez powodu nazwano jednym ze skarbów naszego Miasta Skarbów.

(rol)

Kapelmistrz Średzkiej Orkiestry Dętej dziękuje!

Dzień 04.02.2024 r. na długo pozostanie w naszej pamięci. Brzmiącą ,,Serenatą" i efektownym "Radetzky-Marsch", Średzka Orkiestra Dęta zakończyła koncerty karnawałowe w roku 2024. Dwa koncerty w dniu wczorajszym zgromadziły publiczność wypełniając salę Domu Kultury.

W imieniu swoim i wszystkich wykonawców dziękuję za owacje na stojąco, wspaniałą atmosferę i wspólną karnawałową zabawę jaka była podczas koncertów. Nasza publiczność jest cudowna i bardzo emocjonalna.

Szczególne podziękowania kieruję do władz Miasta i Gminy  Środa Śląska, które jak co roku zaszczyciły swoją obecnością nasz drugi koncert, Pani Radnej Powiatu Średzkiego Marii Zachary, Panu Burmistrzowi Środy Śląskiej Adamowi Rucińskiemu, Panu Przewodniczącemu Rady Miejskiej Jerzemu Krycińskiemu i pracownikom Domu Kultury z Panem Dyrektorem Grzegorzem Ptaszyńskim na czele, za organizację i przygotowanie koncertów. Serdecznie dziękuję wszystkim wykonawcom za wielki wkład pracy jaki włożyli w przygotowanie koncertów, orkiestrze, solistom, Małgosi i Tomkowi, gościom oraz Michałowi za nagłośnienie koncertów.

Z podziękowaniami i wyrazami szacunku,
Kapelmistrz Kazimierz Puchalski


Media
   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Czy ktoś będzie w stanie zorganizować jakiś bieg w Środzie Śląskiej? Po ostatnim blamażu przydało by ...
Niemalże jak PIS-owskie pikniki przed wyborami. Oby z podobnym skutkiem :-)
robert nowakowski Gmina wspiera zabytki sakralne
Nie moge w to uwierzyc, jedyne zabytki ktore remontuje gmina i powiat to koscioly. Napychaja im ...

Lokalne ogłoszenia drobne

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

13.02.2024 21:00 wrote:

Rower męski trekingowy UNIVEGA modelTerreno, koła 28", rama aluminiowa, osprzęt marki SHIMANO  DEORE. Rower jest zadbany, po …

17.01.2024 21:24 wrote:

Kupię działkę lub dom. Ciechów i pobliska okolica. Telefon: 724 326 164 …

05.01.2024 15:56 wrote:

Chciałbym wynająć garaż w Środzie śląskiej, nawet od zaraz. Tel. 732 557 764…

Nie przegap tych artykułów.